Oddział przedszkolny

Oddział przedszkolny - spotkanie

Dyrektor szkoły informuje, że spotkanie z rodzicami dzieci zapisanych do oddziału przedszkolnego odbędzie się 21 sierpnia (piątek) o godz. 16.00.

Bardzo prosimy o przybycie na spotkanie bez dzieci.

Pasowanie na Zerówkowicza

W dniu 30.10.2015 r. - zgodnie z tradycją w naszej szkole- w oddziale przedszkolnym odbyło się "PASOWANIE NA ZERÓWKOWICZA".

Na uroczystość, oprócz Dyrekcji Szkoły, zostali zaproszeni także rodzice dzieci, którzy zaszczycili nas 100% obecnością.

Czytaj więcej...

Oddział przedszkolny na spektaklu

Dnia 5.05.2016 r. dzieci z oddziału "O" naszej szkoły pod opieką pań: Doroty Niżnik i Małgorzaty Wojtoń odwiedziły Bibliotekę Miejską.

W Strefie dla Dzieci obejrzały przedstawienie "Witajcie w naszej bajce" w wykonaniu aktorów z Teatru Edu-Artis z Krakowa.

Czytaj więcej...

Odwiedziny w przedszkolu

W dniu 5.09.2016roku  dzieci z klasy O naszej szkoły odwiedziły dwa oddziały przedszkolne mieszczące się w naszej placówce.

Dzieci z naszej zerówki przywitały przedszkolaków piosenką oraz wręczyły drobne upominki chcąc w ten sposób przywitać grupę Stokrotek i Jeżyków z oddziałów przedszkolnych.

Śpiewanie w "zerówce"

W dniu 28.11.2017r. w naszej zerówce odbyło się wspólne śpiewanie piosenek związanych z nadchodzącym Św. Mikołajem oraz kolejną porą roku. W zajęciach wziął udział Pan dyr. M. Mazepa na szczególne i serdeczne zaproszenie dzieci i wychowawczyni grupy.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Mikołajki w zerówce