Świetlica Szkolna

Świetlica szkolna - informacja

Świetlica szkolna pracuje w godz. 630 - 1700.

Należność za obiady można wpłacać na konto szkoły:

32 8642 0002 2001 0067 0607 0004

Regulamin świetlicy szkolnej - pobierz (PDF)

Zarządzenie Dyrektora Szkoły dotyczące korzystania ze stołówki szkolnej - pobierz (pdf)

Procedury obowiązujące w świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 1 - pobierz

Laureat konkursu "Mój przyjaciel"

Niezwykle miło nam poinformować wszystkich o tym, że uczeń naszej szkoły- Fabian Kruszyński z grupy III świetlicy szkolnej (kl. I), otrzymał wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mój przyjaciel” zorganizowanym przez Teatr Maska w Rzeszowie, związanym z premierowym spektaklem „Wystarczy być”.

Jesteśmy dumni z sukcesów naszego kolegi, gdyż jego praca została wyłoniona spośród 407 różnorodnych nadesłanych prac, przez profesjonalne jury, w skład którego weszli- reżyser spektaklu "Wystarczy być", scenograf, oraz pracownik pracowni plastycznej.

Czytaj więcej...

Świetlicowy bal karnawałowy

7 lutego 2019r. w szkolnej auli odbył się wielki bal karnawałowy dla wszystkich dzieci uczęszczających na zajęcia świetlicowe.

Jak przystało na karnawał, w bogato udekorowanej sali bawiły się dzieci przebrane w najróżniejsze stroje. Wszystkim dopisywały humory i chęć oddania się karnawałowym szaleństwom. Tym razem taneczne trendy wyznaczały dziewczyny z kółka teatralnego „Gamo” działającego przy Zespole Szkół nr 1 w Sanoku, a prowadzonego przez panią Agnieszkę Kutiak.

Czytaj więcej...

Z wizytą w MDK

 

25 stycznia 20019r. grupa III świetlicy szkolnej wraz ze swoją wychowawczynią- p. Aliną Statkiewicz, udała się do MDK w Sanoku, w celu obejrzenia wystawy pokonkursowej „Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia?”.

Pomysłowe, piękne i wykonane różnymi technikami- nagrodzone prace wzbudzały podziw wśród naszych pierwszoklasistów i miejmy nadzieję staną się także źródłem inspiracji podczas tworzenia własnych prac plastycznych.

Czytaj więcej...

"Przeżyjmy to jeszcze raz"

17 stycznia 2019r. w godzinach popołudniowych, w szkolnej auli odbyło się uroczyste spotkanie pod hasłem "Przeżyjmy to jeszcze raz:. Gospodarzami byli uczniowie uczęszczający do III i VI grupy świetlicowej, a gośćmi ich Babcie i Dziadkowie. Gościem specjalnym natomiast była Pani Maria reprezentująca Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Czytaj więcej...

Jasełka w świetlicy

W dniu 16.01.2018r. odbyły się jasełka "Jasność świeci w ciemności” przygotowane przez uczniów III i IV grupy świetlicowej.

Całość przedstawienia ukazującego narodziny Jezusa przeplatana była kolędami, tańcami i wierszami. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami przez licznie zgromadzonych rodziców.

Czytaj więcej...