Świetlica Szkolna

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI W ŚWIETLICY

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI W ŚWIETLICY
15.09.2020r. w naszej świetlicy obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.
Celem było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia oraz działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy. Tego dnia nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami.

Czytaj więcej...

Informacja dotycząca zapisów do świetlicy szkolnej.

Szanowni Państwo .

Informujemy, że od 02.03.2020 r. do 31.03.2020 r. trwają zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2020/2021. Kartę zgłoszenia należy pobrać  w sekretariacie szkoły lub ze  strony internetowej szkoły. Karta powinna być czytelnie i kompletnie wypełniona.

Do świetlicy przyjmowane są dzieci  których  rodzice /prawni opiekunowie  pracują zawodowo.

„Porwanie choinek” – teatrzyk

9 stycznia 2020r. grupa  „AKTORESS” ( szkolne kolko teatralne)  przedstawiła  czterokrotnie spektakl pt. „Porwanie choinek”, który mogli obejrzeć uczniowie klas I-III  naszej szkoły w dwóch odsłonach,  5 i 6 – latki z Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 3 w Sanoku oraz w godzinach popołudniowych rodzice i dziadkowie młodych aktorów. Spektakl nawiązywał w swojej treści do świąt Bożego Narodzenia, opowiadając o historii pewnej smutnej i złej Królewny, która kazała uwięzić wszystkie choinki- jeden z najpiękniejszych symboli świąt.

Czytaj więcej...

Finał IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Pod Kolorowym Parasolem Jesieni”

Niezwykle miło jest nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Nikodem Subik z grupy VI świetlicy szkolnej (kl.II c), zdobył wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pod Kolorowym Parasolem Jesieni”( kategoria 7- 10 lat), który zorganizowany został przez Rzeszowski Dom Kultury pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Czytaj więcej...

Festiwal Owocowo- Warzywny

21 listopada 2019 r. w szkolnej auli odbył się tradycyjny już Festiwal Owocowo- Warzywny zorganizowany przez wychowawców świetlicy, a dedykowany kl.  I-III.   Wśród licznie zgromadzonej widowni znaleźli  się również goście honorowi-  Pani Dyrektor Maria Korżyk oraz Pani Kierownik świetlicy Małgorzata Wydmuch.

Czytaj więcej...