Nasze sukcesy

Laureaci konkursu „List do św. Mikołaja”

 

Spośród 112 prac - „Listów do św. Mikołaja” nadesłanych do Osiedlowego Domu Kultury „Gagatek”, jury wyłoniło 34 autorów najciekawszych listów napisanych z humorem, dowcipem i ogromną pomysłowością.

Miło jest nam poinformować, że wśród laureatów XVI edycji tego konkursu znalazły się także przedstawicielki naszej szkoły:

Czytaj więcej...

Pewne zwycięstwo piłkarzy ręcznych

IMG 0144aW dniu 15 grudnia 2017r. w naszej szkole rozegrano Turniej Piłki Ręcznej w ramach powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Reprezentacja SP1 w składzie: Mikołaj Gawlewicz, Szymon Krzanowski, Nikodem Kaleniecki, Aleksander Rajchel, Leon Sobota, Karol Hrywniak, Jakub Szafran, Filip Suchecki, Rafała Strzałka, Szymon Nowak, Krzysztof Stabryła, Bartłomiej Uruski, Hubert Szarzyński, Kosma Osika, Jakub Jaruga, Maciej Jaruga, Krzysztof Domański i Jan Śnieżek wygrała zawody pokonując wszystkich rywali.

Czytaj więcej...

XXVIII Mistrzostwa Sanoka Szkół o Puchar Solidarności

plywanieDnia 09.12 .2017r. odbyły się XXVIII Mistrzostwa Sanoka Szkół o Puchar Solidarności w pływaniu, które jednocześnie były X Memoriałem Janusza Skubińskiego.

Jak zwykle bardzo liczną grupę startujących stanowili uczniowie naszej szkoły, tradycyjnie osiągając świetne wyniki. W poszczególnych kategoriach często zajmowali wszystkie stopnie podium. Oczywiście jako szkoła zdobyliśmy główne trofeum czyli Puchar Solidarności.

Poniżej przedstawiono lokaty naszych uczniów i uzyskany czas.

Gratulujemy!!!

Czytaj więcej...

Laureaci konkursu "Wierszowanie” w MDK

28 listopada 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII edycji Konkursu Recytatorskiego "Wierszowanie” zorganizowanego przez MDK w Sanoku. Konkurs ten objął honorowym patronatem Podkarpacki Kurator Oświaty. Celem konkursu jest popularyzacja literatury poprzez piękną recytację, rozbudzanie poczucia estetyki, poznawanie nowych twórców i ich dzieł oraz zmuszanie do refleksji i dostarczanie wielu wzruszeń.

W kategorii wiekowej klasy II - IV, naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Czytaj więcej...

Badminton - półfinał wojewódzki

Dnia 14.11.2017r. w Czaszynie odbył się półfinał wojewódzki w badmintonie w kategorii dziewcząt . Nasza drużyna w składzie: Elwira Żuchowska, Amelia Przybylska, Milena Ryba wywalczyła 2 miejsce i uzyskała awans do finału wojewódzkiego.

Czytaj więcej...

ZŁOTO I SREBRO DLA NASZYCH SZTAFET.

W dniu 19.10.2017 r. w Krośnie odbył się finał wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W rywalizacji wzięła udział reprezentacja dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła po wygranych eliminacjach powiatowych i rejonowych w finale zaprezentowała się bardzo dobrze.

Drużyna dziewcząt w składzie:

Czytaj więcej...