Nasze sukcesy

Wojewódzkie Podsumowanie Roku Szkolnego

30.09.2019r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się Wojewódzkie Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół, Gmin, Powiatów i Klubów za rok szkolny 2018/2019. Nasza szkoła zajęła I miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci oraz II miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Należy dodać, że w  Igrzyskach Dzieci nasza szkoła zajęła I miejsce już czwarty raz z rzędu.

Czytaj więcej...

„Konrad Król wicemistrzem województwa podkarpackiego na 60m”

Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce w ramach Igrzysk Dzieci - to pierwszy Finał Wojewódzki w nowym roku szkolnym. Po eliminacjach powiatowych wzięło w nich udział ok. 500 młodych adeptów "Królowej Sportu". Rozdano pierwsze dyplomy i medale .
Naszą szkołę na stadionie CWKS „Resovia” Rzeszów w dniu 24,09.2019 reprezentowała szóstka reprezentantów.
Najlepiej spisał się Konrad Król zajmując II miejsce w biegu sprinterskim.
Pozostali nasi zawodnicy zajmowali miejsca w pierwszej dziesiątce :

Czytaj więcej...

Supermatematyk - zawody matematyczne

Dnia 6 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Sanoku odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych SUPERMATEMATYK.

Miło nam poinformować iż w kategorii klas piątych, gdzie startowało 17 zawodników na trzecim miejscu uplasował się DAWID MICHAŁEK z klasy V d .

Czytaj więcej...

Siódme miejsce czwórboistów SP1 Sanok

 Po deszczowych zawodach wojewódzkich przyszedł czas na finał ogólnopolski, tym razem upalny. W dniach 10-12.06.2019 w Ostródzie odbył się finał Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym.

W pierwszym dniu zawodów szkoły rywalizowały w biegu na 60 m, skoku w dal lub wzwyż i piłeczce palantowej. W drugim dniu dziewczęta rywalizowały w 7 seriach na dystansie 600 m, a chłopcy również w 7 seriach rywalizowali na dystansie 1000 m.

Czytaj więcej...

Finał Wojewódzki ID w trójboju la

11.06.2019 r. uczennice naszej szkoły zdobyły ZŁOTY MEDAL w Finale Wojewódzkim ID w trójboju la.

Dziewczyny po zwycięstwie w zawodach powiatowych, w upalny dzień, doskonale zaprezentowały swoje umiejętności w biegu na 60m, rzucie piłeczką palantową i skoku w dal. Zdobyły rekordowy wynik 553 punktów, pokonując swoje rywalki aż o 51 punktów.

Czytaj więcej...

Finał wojewódzki w konkursie „Baw się z nami”

  

Finał wojewódzki  odbył się tradycyjnie w Głogowie Małopolskim ( 14.06. 2019) na tamtejszym Orliku. Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół – mistrzów poszczególnych rejonów. Walka trwała do ostatniej konkurencji, w której zabrakło nam trochę szczęścia i  reprezentacja naszej  szkoły zajęła trzecie miejsce. Zwyciężyła drużyna z Głogowa Małopolskiego, 2 miejsce zajęła SP z Posady Górnej, 3 miejsce SP 1 Sanok, 4 miejsce SP 11 Dębica, następnie SP 1 Nisko i SP Oleszyce.

Gratulacje dla naszych zawodników, którzy walczyli ze wszystkich sił i zdobyli brązowy medal.

Czytaj więcej...