Nasze sukcesy

Finał wojewódzki w konkursie „Baw się z nami”

  

Finał wojewódzki  odbył się tradycyjnie w Głogowie Małopolskim ( 14.06. 2019) na tamtejszym Orliku. Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół – mistrzów poszczególnych rejonów. Walka trwała do ostatniej konkurencji, w której zabrakło nam trochę szczęścia i  reprezentacja naszej  szkoły zajęła trzecie miejsce. Zwyciężyła drużyna z Głogowa Małopolskiego, 2 miejsce zajęła SP z Posady Górnej, 3 miejsce SP 1 Sanok, 4 miejsce SP 11 Dębica, następnie SP 1 Nisko i SP Oleszyce.

Gratulacje dla naszych zawodników, którzy walczyli ze wszystkich sił i zdobyli brązowy medal.

Czytaj więcej...

Omnibus Matematyczny 2019

omnibus1Dnia 30 mają w Urzędzie Miasta w Ustrzykach Dolnych odbyła się gala wręczenia nagród laureatom konkursu Omnibus Matematyczny 2019.

Z naszej szkoły nagrody otrzymali: Ada, Dawid, Błażej, Tymon, Mateusz, Emil i Julia.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy osiągania wysokich wyników w kolejnych edycjach tego konkursu.

Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci w unihokeju

W dniach 08-09 czerwca w Elblągu odbyły się Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci w unihokeju. Reprezentacja naszej szkoły odniosła ogromny sukces zdobywając tytuł najlepszej szkolnej drużyny w kraju! Przyjemnie się patrzy na grę drużyny, której zawodnicy grają z ogromnym zaangażowaniem, odpowiedzialnie, prezentując bardzo dojrzałą postawę na boisku. Jestem z nich bardzo dumny i przyznam szczerze, że mimo iż mierzyliśmy wysoko, to wyniki, ich rozmiary nieco mnie zaskoczyły.

Czytaj więcej...

Mistrz Ortografii

27 maja w SP nr 4 w Sanoku odbyła się XVII edycja Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego „O PIÓRO BURMISTRZA MIASTA SANOKA” skierowanego do uczniów klas trzecich szkół podstawowych z terenu miasta i powiatu sanockiego.

Naszą szkołę reprezentowała czteroosobowa grupa: Kamila Gładysz (3a), Olivia Szuma (3a), Adam Fedak (3b), Jakub Serwatko (3b).

W tym roku trzecioklasiści zmierzyli się z dyktandem pt. „Wakacje tuż, tuż”. Uroczyste podsumowanie, podczas którego ogłoszono wyniki ortograficznych zmagań odbyło się 7 czerwca.

Miło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły zostało laureatami konkursu:

Czytaj więcej...

Finał powiatowych zawodów w mini piłce nożnej dziewczat

pilka n dz17 czerwca 2019 r. na stadionie "Wiki" przy ulicy Stróżowskiej w Sanoku odbył się finał powiatowych zawodów w mini piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci.

Bardzo dobrze spisały się reprezentantki naszej szkoły zajmując w zawodach pierwsze miejsce.

Nasze dziewczyny rozegrały dwa trudne mecze. W pierwszym z nich pokonały w zaciętym meczu rywalki ze Szkoły Podstawowej nr3 w Sanoku w stosunku 4:3. W drugim meczu z SP nr 4 w Sanoku padł remis 2:2.

Czytaj więcej...

„O SREBRNE MUSZKIETY” – ETAP WOJEWÓDZKI.

muszkiety131 maja reprezentacja młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku wzięła udział w 58 edycji Zawodów Sportowo – Obronnych „O SREBRNE MUSZKIETY” – ETAP WOJEWÓDZKI. Zawody odbyły się na strzelnicy LOK w Brzozowie.

W zawodach brało udział 24 zawodników z województwa podkarpackiego, podzielonych na 8 trzyosobowych zespołów (4 zespoły żeńskie i 4 męskie).

Zawodnicy strzelali z karabinków sportowych, na odległość 50 m, z leżenia. Każdy zawodnik musiał oddać 60 strzałów.

Czytaj więcej...