Nasze sukcesy

Laureaci Międzyszkolnego Konkursu "Zimowe fantazje”

Z dumą informujemy, że trzecioklasiści z naszej szkoły zajęli 2 miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie "Zimowe fantazje” objętym honorowym patronatem przez Burmistrza miasta Sanoka Tadeusza Pióro który odbył się 6 marca 2018r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Sanoku.

Reprezentanci trzecich klas pod opieką p. Aliny Statkiewicz, która pełniła także rolę jurora dzielnie zmagali się z różnorodnymi zadaniami wykazując się umiejętnością pięknej recytacji wierszy o tematyce zimowej, znajomością reguł ortograficznych, zimowych dyscyplin sportowych, doskonałą pamięcią w czasie gry Memory, umiejętnością współpracy w zadaniach plastycznych, sportowych i intelektualnych związanych tematycznie z zimą.

Czytaj więcej...

Historyczny medal naszych uczniów w narciarstwie biegowym!

Jak co roku na malowniczej trasie w Ustianowej rozegrano Finał Wojewódzki w narciarstwie biegowym. Po ubiegłorocznym świetnym wyniku i tym razem nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania. Szczególnie dziewczęta osiągnęły wynik niebywały, gdyż zdobyły historyczny medal (ulegając tylko utytułowanej NSS Ustrzyki Dolne) i sięgnęły po tytuł v-ce mistrzyń województwa!!!

Czytaj więcej...

Laureaci konkursu „List do św. Mikołaja”

 

Spośród 112 prac - „Listów do św. Mikołaja” nadesłanych do Osiedlowego Domu Kultury „Gagatek”, jury wyłoniło 34 autorów najciekawszych listów napisanych z humorem, dowcipem i ogromną pomysłowością.

Miło jest nam poinformować, że wśród laureatów XVI edycji tego konkursu znalazły się także przedstawicielki naszej szkoły:

Czytaj więcej...

Pewne zwycięstwo piłkarzy ręcznych

IMG 0144aW dniu 15 grudnia 2017r. w naszej szkole rozegrano Turniej Piłki Ręcznej w ramach powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Reprezentacja SP1 w składzie: Mikołaj Gawlewicz, Szymon Krzanowski, Nikodem Kaleniecki, Aleksander Rajchel, Leon Sobota, Karol Hrywniak, Jakub Szafran, Filip Suchecki, Rafała Strzałka, Szymon Nowak, Krzysztof Stabryła, Bartłomiej Uruski, Hubert Szarzyński, Kosma Osika, Jakub Jaruga, Maciej Jaruga, Krzysztof Domański i Jan Śnieżek wygrała zawody pokonując wszystkich rywali.

Czytaj więcej...

XXVIII Mistrzostwa Sanoka Szkół o Puchar Solidarności

plywanieDnia 09.12 .2017r. odbyły się XXVIII Mistrzostwa Sanoka Szkół o Puchar Solidarności w pływaniu, które jednocześnie były X Memoriałem Janusza Skubińskiego.

Jak zwykle bardzo liczną grupę startujących stanowili uczniowie naszej szkoły, tradycyjnie osiągając świetne wyniki. W poszczególnych kategoriach często zajmowali wszystkie stopnie podium. Oczywiście jako szkoła zdobyliśmy główne trofeum czyli Puchar Solidarności.

Poniżej przedstawiono lokaty naszych uczniów i uzyskany czas.

Gratulujemy!!!

Czytaj więcej...

Laureaci konkursu "Wierszowanie” w MDK

28 listopada 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII edycji Konkursu Recytatorskiego "Wierszowanie” zorganizowanego przez MDK w Sanoku. Konkurs ten objął honorowym patronatem Podkarpacki Kurator Oświaty. Celem konkursu jest popularyzacja literatury poprzez piękną recytację, rozbudzanie poczucia estetyki, poznawanie nowych twórców i ich dzieł oraz zmuszanie do refleksji i dostarczanie wielu wzruszeń.

W kategorii wiekowej klasy II - IV, naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Czytaj więcej...