Nasze sukcesy

Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

W sobotę 14 kwietnia w Rzeszowie odbył się XX WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ, w którym reprezentowały naszą szkołę uczennice z klasy 3a i 3e (Emilka Chrzan, Maja Babiarz,Justyna Czwerenko, Ula Kurzeja, Marysia Kmiotek, Małgosia Sieniawska, Zuzia Łagodzic, Julia Krzanowska, Iga Dudek, Zuzia Krok) w kategorii zespół klasy 1-3 oraz Natalka Kozak w kategorii solista klasy 6-7, Natalka Huczko, Dominika Stec i Natalka Kozak w kategorii zespół.

Konkurs ten zakończy się dla dziewczyn ogromnym sukcesem.

Czytaj więcej...

Omnibus Matematyczny

Uczniowie z naszej szkoły brali udział w konkursie "OMNIBUS MATEMATYCZNY 2018" organizowanym przez SP nr 2 w Ustrzykach Dolnych.

Do finału zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Czytaj więcej...

Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego

Uczeń naszej szkoły Krzysztof Dymek odniósł wielki sukces zostając laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów, której organizatorem jest Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu.

Przez kilka miesięcy Krzysztof zmagał się z trudnymi zadaniami i wymaganiami postawionymi przez Organizatora przechodząc przez trzy etapy Olimpiady, podczas których rozwiązywał testy gramatyczno-leksykalne online, nagrał filmik na zadany temat oraz odbył rozmowy przez komunikator Skype z wykładowcami WSJO.

Czytaj więcej...

KONKURS NA NAJLEPSZEGO ANGLISTĘ W POWIECIE

20 marca w byłym Gimnazjum nr 1 w Sanoku odbyła się VI edycja konkursu na Najlepszego Anglistę w powiecie sanockim pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka. Konkurs skierowany był do uczniów dawnych szkół gimnazjalnych, a jego cele to, między innymi, rozwijanie zainteresowań uczniów związanych z nauką języka angielskiego, motywowanie uczniów do nauki i wspieranie ich uzdolnień, wyłonienie i nagrodzenie uczniów zdolnych oraz inspirowanie nauczycieli do podejmowania różnorodnych działań w pracy z uczniem zdolnym.

Czytaj więcej...

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Gimnastyce Dziewcząt

gimnastykamWe wtorek, 20 marca br w Zarzeczu koło Rzeszowa odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w gimnastyce.

Drużyna dziewcząt w składzie: Amanda Gembalik, Klaudia Hnat, Aleksandra Lenart i Julia Żuchowska, zajęła X miejsce.

Dodatkowo wicemistrzynią województwa w skokach przez skrzynię została Julia Żuchowska z klasy IID. Natomiast w wieloboju Amanda Gembalik, uczennica klasy VIIA wywalczyła miejsce VI, natomiast tuż za nią, z taką samą liczbą punktów, uplasowała się Julia Żuchowska.

Gimnastyka chłopców

21 marca 2018 r. w Zarzeczu odbył się finał wojewódzki w gimnastyce chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Reprezentacja naszej szkoły w stawce 8 drużyn zajęła 4 miejsce. 

Indywidualnie podwójnym złotym medalistą został Przemysław Sech.

Czytaj więcej...