Nasze sukcesy

Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w pływaniu

plywanie m8 kwietnia 2019 roku w Dębicy odbył się Finał Wojewódzkiej Gimnazjady wpływaniu. Rywalizacja jak zwykle była zacięta, każdy popłynął w miarę swoich możliwości. Sztafeta dziewcząt zajęła 6 miejsce z czasem 3:27,79. Chłopcy uplasowali się na 10 miejscu z czasem 3:13,12.

Nasze uczennice wystąpiły w składzie:

Czytaj więcej...

Mistrzostwo województwa gimnastyków z sanockiej Jedynki

gimnastykamW rozegranym w Zarzeczu k.Przeworska finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w gimnastyce reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku zajęła pierwsze miejsce.

Jest to pierwszy złoty medal gdyż we wcześniejszych latach gimnastycy z Jedynki bywali już kilkakrotnie na podium, ale nigdy na jego najwyższym stopniu. W ten sposób powtórzyli sukces swoich koleżanek ze szkoły sprzed dwóch dni.

Czytaj więcej...

Mistrzostwo województwa w gimnastyce

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku w gimnastyce sportowej dziewcząt zdobyła mistrzostwo województwa.

W Igrzyskach Dzieci, które odbyły się 25 marca 2019 roku w Zarzeczu koło Przeworska wystąpiły reprezentacje 42 szkół z Podkarpacia.

Dziewczyny w składzie: Konstancja Iwańczyk, Oliwia Markuc, Weronika Poliwka, Martyna Posadzka zajęły pierwsze miejsce.

Czytaj więcej...

KONKURS NA NAJLEPSZEGO ANGLISTĘ W POWIECIE

14 marca w SP nr 1 w Sanoku odbyła się VII edycja konkursu na Najlepszego Anglistę w powiecie sanockim pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka. Konkurs skierowany był do uczniów dawnych szkół gimnazjalnych oraz uczniów klas 7 i 8, a jego cele to, między innymi, rozwijanie zainteresowań uczniów związanych z nauką języka angielskiego, motywowanie uczniów do nauki i wspieranie ich uzdolnień, wyłonienie i nagrodzenie uczniów zdolnych oraz inspirowanie nauczycieli do podejmowania różnorodnych działań w pracy z uczniem zdolnym.

Czytaj więcej...

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów,

Uczennica naszej szkoły WIKTORIA PŁAZIAK z kl.3d G odniosła wielki sukces zostając laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów, której organizatorem jest Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu.

Przez kilka miesięcy Wiktoria zmagała się z trudnymi zadaniami oraz wymaganiami postawionymi przez Organizatora przechodząc przez trzy etapy Olimpiady, podczas których rozwiązywała testy gramatyczno-leksykalne online, nagrała filmik na zadany temat oraz odbyła rozmowy przez komunikator Skype z wykładowcami WSJO.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

Zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach do lat 16-18, które odbyły się w dniach 8 -16.03.2019 r. w Szklarskiej Porębie.

Maciek Czopor startował w grupie do lat 16 (czyli jako rocznik młodszy), w której brało udział 50 zawodników. Maciek zdobył 6 pkt. z 9 (5 rund wygrał, 2 zremisował i 2 przegrał). Ostatecznie zajął 4 miejsce, natomiast w swoim roczniku był pierwszy.

Czytaj więcej...