Nasze sukcesy

Omnibus Matematyczny 2019

omnibus1Dnia 30 mają w Urzędzie Miasta w Ustrzykach Dolnych odbyła się gala wręczenia nagród laureatom konkursu Omnibus Matematyczny 2019.

Z naszej szkoły nagrody otrzymali: Ada, Dawid, Błażej, Tymon, Mateusz, Emil i Julia.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy osiągania wysokich wyników w kolejnych edycjach tego konkursu.

Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci w unihokeju

W dniach 08-09 czerwca w Elblągu odbyły się Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci w unihokeju. Reprezentacja naszej szkoły odniosła ogromny sukces zdobywając tytuł najlepszej szkolnej drużyny w kraju! Przyjemnie się patrzy na grę drużyny, której zawodnicy grają z ogromnym zaangażowaniem, odpowiedzialnie, prezentując bardzo dojrzałą postawę na boisku. Jestem z nich bardzo dumny i przyznam szczerze, że mimo iż mierzyliśmy wysoko, to wyniki, ich rozmiary nieco mnie zaskoczyły.

Czytaj więcej...

Mistrz Ortografii

27 maja w SP nr 4 w Sanoku odbyła się XVII edycja Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego „O PIÓRO BURMISTRZA MIASTA SANOKA” skierowanego do uczniów klas trzecich szkół podstawowych z terenu miasta i powiatu sanockiego.

Naszą szkołę reprezentowała czteroosobowa grupa: Kamila Gładysz (3a), Olivia Szuma (3a), Adam Fedak (3b), Jakub Serwatko (3b).

W tym roku trzecioklasiści zmierzyli się z dyktandem pt. „Wakacje tuż, tuż”. Uroczyste podsumowanie, podczas którego ogłoszono wyniki ortograficznych zmagań odbyło się 7 czerwca.

Miło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły zostało laureatami konkursu:

Czytaj więcej...

Finał powiatowych zawodów w mini piłce nożnej dziewczat

pilka n dz17 czerwca 2019 r. na stadionie "Wiki" przy ulicy Stróżowskiej w Sanoku odbył się finał powiatowych zawodów w mini piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci.

Bardzo dobrze spisały się reprezentantki naszej szkoły zajmując w zawodach pierwsze miejsce.

Nasze dziewczyny rozegrały dwa trudne mecze. W pierwszym z nich pokonały w zaciętym meczu rywalki ze Szkoły Podstawowej nr3 w Sanoku w stosunku 4:3. W drugim meczu z SP nr 4 w Sanoku padł remis 2:2.

Czytaj więcej...

„O SREBRNE MUSZKIETY” – ETAP WOJEWÓDZKI.

muszkiety131 maja reprezentacja młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku wzięła udział w 58 edycji Zawodów Sportowo – Obronnych „O SREBRNE MUSZKIETY” – ETAP WOJEWÓDZKI. Zawody odbyły się na strzelnicy LOK w Brzozowie.

W zawodach brało udział 24 zawodników z województwa podkarpackiego, podzielonych na 8 trzyosobowych zespołów (4 zespoły żeńskie i 4 męskie).

Zawodnicy strzelali z karabinków sportowych, na odległość 50 m, z leżenia. Każdy zawodnik musiał oddać 60 strzałów.

Czytaj więcej...

Konkursy języka angielskiego

Besko1W Konkursie Międzyszkolnym języka angielskiego, który odbył się w Besku uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca: w kategorii klas 5-6, drugie miejsce zajął uczeń klasy 4d Gabriel Firlit. Natomiast w kategorii klas 7-8 drugie miejsce zajęła uczennica klasy 7a Dominika Grzyb. Uczniów przygotowywali: p. A.Rzemińska oraz p.M. Bednarczyk.

Czytaj więcej...