Nasze sukcesy

Złoty medal sztafety 4x100m

W Przemyślu na stadionie Juvweni w dniu 05.10.20 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (konkurencje biegowe)

Nasza sztafeta sprinterska w składzie: Maksymilian Sobota, Norbert Starejki, Miłosz Sołtysik i Konrad Król po zaciętej walce wygrała zdobywając tytuł Mistrzów Województwa.

Mówi się, że nie należy oceniać książki po okładce, ale czasami to okładka właśnie sprawia, że sięgamy po tę konkretną pozycję. Zwłaszcza w przypadku lektur szkolnych, które są narzucone młodym ludziom, okładka odgrywa istotną rolę. Powinna zaciekawić i zachęcić do przeczytania lektury. Młodzi ludzie najchętniej sięgają po to, co atrakcyjne wizualnie, dlatego też biorąc udział w tym konkursie, mogli  stworzyć swoje autorskie okładki do znanych lektur szkolnych.

Po wygranej w zawodach powiatowych i rejonowych dnia 28 lutego 2020r obył się półfinał wojewódzki  w piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (kl. 6 i młodsze).

W zawodach wzięło udział 4 drużyny: SP.1 Sanok, SP. Posada Górna, SP. Wiśniowa i SP. Haczów.

Finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w narciarstwie biegowym.

W sobotę 15 lutego 2020 roku w Ustianowej Górnej na szczycie ,,Holicy" odbył się finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w narciarstwie biegowym. Rywalizowano na dystansie  2 kilometrów. Reprezentacja chłopców z naszej szkoły spisała się bardzo dobrze. Walcząc bardzo ambitnie na trasie dali z siebie wszystko i wywalczyli drużynowo 5 miejsce.

Trzy drużyny z naszej szkoły awansowały do finału wojewódzkiego w badmintonie, który tradycyjnie organizowany  był w Straszęcinie.

Dnia 04.12.2019r. odbyły się zawody dla grupy młodszej w  ramach Igrzysk Dzieci. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt  w składzie : Olivia Brenkus i Aleksandra Helińska. W grupie zajęły 1 miejsce, następnie pokonały drużynę z Dachnowa i dostały się do najlepszej czwórki.  Kolejne mecze niestety przegrały i ostatecznie zajęły  4 miejsce, które jest sukcesem, ponieważ walczyły z zawodniczkami  trenującymi badminton.

Sukcesy naszych lekkoatletów w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych.

W dniu 22.10.2019 r. w Pustyni k/Dębicy odbyły się Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych.

Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny: dziewczęta i chłopcy młodsi z kl. IV – VI i dziewczęta z kl. VII – VIII. W każdym biegu rywalizowało po 12 zespołów na dystansie 10 x 800 m.

Dziewczęta z obu kategorii zostały mistrzyniami województwa, zaś drużyna chłopców zajęła 2 miejsce.

Finalistki będą 29.10. 2019 r. rywalizowały w finale ogólnopolskim, rozgrywanym w Olszynie woj. dolnośląskie.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników!!!