Nasze sukcesy

Olimpiada matematyczna

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej "Olimpus - Sesja Wiosenna 2017"

W dniu 22.03.2017 odbyła się w naszej szkole olimpiada matematyczna "OLIMPUS" zorganizowana przez panią Sabinę Szklanny.

Znane są już wyniki tego ogólnopolskiego konkursu.

Tytuł laureata (9 miejsce w kraju) zdobył BŁAŻEJ SKRZESZEWSKI.

Czytaj więcej...

Sukces uczniów w trójboju la

Dnia 13.06.2017r. na stadionie CWKS „Resovia” odbył się finał wojewódzki w trójboju lekkoatletycznym w kategorii dziewcząt i chłopców.

Do rywalizacji stanęło 50 zespołów – 26 drużyn dziewcząt i 24 chłopców. Zawodnicy zmagali się w trzech konkurencjach: w biegu na 60m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.

Duży sukces odnotowała drużyna chłopców z naszej szkoły zajmując wysokie 3 miejsce.

Czytaj więcej...

4. miejsce w konkursie „Baw się z nami”

Dnia 12.06.2017 w Głogowie Małopolskim odbył się finał wojewódzki w konkursie” Baw się z nami”- zawody dla najmłodszych.

Do rywalizacji na tamtejszym Orliku stanęło 6 drużyn - mistrzów z poszczególnych rejonów. Zawodnicy zmagali się w siedmiu konkurencjach.

Nasza drużyna zajęła 4. miejsce o pół punktu przegrywając podium.

Skład drużyny:

Czytaj więcej...

V Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w fitnes sportowym

Sukcesem zakończył się udział dwóch uczennic naszej szkoły w V Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w fitnes sportowym w Łochowie koło Bydgoszczy. Obie zaprezentowały półtora minutowy układ. Amanda Gembalik startowała w kategorii wiekowej 12-14 lat.

Rywalizowało 12 zawodniczek z całej Polski. Amanda zajęła V miejsce.

Czytaj więcej...

Kolorowy Sanok

7 czerwca 2017 r. w Szkole Muzycznej w Sanoku odbyła się uroczystość podsumowująca XVI Edycję Konkursu Plastycznego pt. "KOLOROWY SANOK ".

Uroczystości towarzyszyło otwarcie wystawy, wręczenie nagród oraz występy.

Czytaj więcej...

Pasmo sukcesów naszych piłkarzy!

W ciągu ostatnich dni nasi piłkarze zanotowali świetną passę odnosząc kilka zwycięstw w turniejach. Najpierw najstarsi uczniowie klas V-VI okazali się najlepsi w III Turnieju o Puchar Burmistrza zorganizowanym na sanockiej Arenie.

Drużyna w składzie:

Czytaj więcej...