Promocja zdrowia

Dzień Promocji Zdrowia

Regularne "zażywanie Ruchu" wpływa nie tylko na poprawę naszego zdrowia i kondycję, ale także pozytywnie oddziałuje na nasz nastrój. Niestety, mimo tych korzyści wiele osób preferuje raczej bierny tryb życia twierdząc, że sport nie jest dla nich. Możliwe jest jednak takie dobranie ćwiczeń, aby móc czerpać z nich przyjemność, zrelaksować się i zyskiwać zarówno korzyści zdrowotne jak i emocjonalne.

Czytaj więcej...

Certyfikat

m zdrowie1 grudnia 2015 r. nasza szkoła otrzymała certyfikat przyjęcia Szkoły do Rejonowej Sieci Szkół Promujacych Zdrowie w województwie podkarpackim.

Zobacz Certyfikat

Dzień Promocji Zdrowia

W miniony piątek w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień Promocji Zdrowia”. Impreza adresowana była do uczniów klas I-III oraz zerówek.

Działania realizowane były w dwóch etapach: konkurs plastyczny pod hasłem „Nasze zdrowie w naszych rękach” oraz spotkanie z osobami na co dzień dbającymi o zdrowie naszych najmłodszych: panią stomatolog Anną Kielar, panią Alicją Baszak (pokaz ratownictwa medycznego), panią Katarzynę Chowaniec, która mówiła o wpływie zdrowego odżywiania oraz aktywności na nasze samopoczucie, przeprowadziła także krótki trening fizyczny.

Czytaj więcej...

Trening Rugby

W środę, 22 kwietnia trener i zawodnicy RUGBY KLUB SANOK przeprowadzili zajęcia szkoleniowe z zakresu RUGBY TAG.

W lekcji uczestniczyła klasa 6 b wraz z nauczycielami wychowania fizycznego.

Czytaj więcej...

Konkurs "Jak zdrowo żyć?"

22 kwietnia 2015 r. w świetlicy szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastyczno - literackiego pod hasłem „Jak zdrowo żyć?”, zorganizowanego w ramach SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE przez p Alinę Statkiewicz.

Czytaj więcej...