Biblioteka

WIZYTÓWKA BIBLIOTEKI STOWARZYSZENIA 2019 20

Regulamin bibliteki szkolnej - pobierz (PDF)

Bibliografia materiałów repertuarowych dostępnych w bibliotece szkolnej - zobacz.

Oferta  pedagogiczno - psychologiczna biblioteki szkolnej  - pobierz

„Poczytajki – Pomagajki” - pobierz

Regulamin wypożyczania i udostępniania darmowych podręczników materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku - pobierz

Wieczorki literackie Stowarzyszenie Oczytanych Małolatów – styczeń/luty

"Czytelnika nie można zniewalać, czytelnika się urzeka" - tym cytatem Antoine de  Saint-Exupéry nas zainspirował i tak oto dokładnie 14 lutego odbyła się „Walentynkowa randka w ciemno z książką”. Jako że spontanicznie pojawił się pomysł reaktywacji wieczorków dla najmłodszych, postanowiliśmy to szczególne spotkanie zrobić wspólnie dla „maluchów” i „starszaków”.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Oczytanych Małolatów – jubileuszowe podsumowanie pożytku ze statusu pożytku publicznego

Stowarzyszenie otrzymało status organizacji pożytku publicznego dziesięć lat temu – 27 stycznia 2010 roku. Każdy marketingowiec potwierdziłby, że taki fakt, w sezonie rozliczeń podatkowych, nie powinien przejść niezauważenie, toteż prosimy o poświęcenie chwili uwagi okolicznościowym, słowno- obrazkowym załącznikom. 

 Z bieżących spraw chcemy jedynie poinformować, że w związku ze styczniowo/lutowymi zmianami w stałym terminarzu wieczorków literackich, 14 lutego zapraszamy młodzież na „Walentynkową randkę w ciemno z książką” – piątek o 16.00.

Czytaj więcej...

„Na odwyku komórkowym” – propozycja na ferie:)

LOGOStowarzyszenie Oczytanych Małolatów, w trosce o Czytelników, którzy nie mieli czasu lub zapomnieli wypożyczyć co nieco do czytania w czasie ferii, oraz wszystkich, którym nie przyszłoby to do głowy, a zechcą zaryzykować:) organizuje dyżury biblioteki 15 i 22 stycznia. Księgozbiór czeka na uczniów, ich rodziców i dziadków, nauczycieli i pracowników szkoły. Szczegóły na plakacie - pobierz

„Prezenciki utkane ze słów i nut” – wieczorki literackie w grudniu

Grudzień zamieszał trochę w stałym  terminarzu wieczorków Stowarzyszenia Oczytanych Małolatów „Smakosz Literacki” – spotkaliśmy się 6 i 13, a jako że to czas mikołajkowo- przedświąteczny, zadbaliśmy wspólnymi siłami o nastrój i stosowne, literackie menu. Nie mogło zabraknąć kultowego tekstu, który od lat nam w tym okresie towarzyszy – to „Piąty talerz” ze zbioru felietonów Doroty Terakowskiej pod tytułem „Dobry adres to człowiek”.

Czytaj więcej...