GRUDNIOWE BONUSY DLA CZYTELNIKÓW

12Zgodnie z obietnicą złożoną w ramach „Świątecznej promocji na wkręcanie w czytanie” wśród Czytelników, którzy w grudniu wypożyczyli książki, rozlosowaliśmy trzy torciki, upodabniające się z lekka do logo Stowarzyszenia Oczytanych Małolatów „Smakosz Literacki”- fundatora tychże słodkości. Losowanie przeprowadzone zostało 8 stycznia 2019 roku, w trzech kategoriach wiekowych, przez losowo wyłonioną Komisję, złożoną ze stałych bywalców biblioteki na długich przerwach. Torciki degustować będą: Ashley Dorocka- Jach kl. 3a, Karol Harłacz kl. 5 e i Pani Magdalena Wolan- smacznego:) Misterna kompozycja na załączonej fotce jest autorstwa Pani Haliny Pelczarskiej, która wylosowała torcik w ubiegłym roku:)

Czytaj więcej...

A może noworoczne postanowienie:

balwanki"PRZECZYTAJ MINIMUM OSIEM STRON DZIENNIE"

"Jeden z moich przyjaciół i wychowawców, ofiarował mi kiedyś pewien dar. Była to wielka kolekcja książek tego samego autora. Doceniałem ten gest, lecz dwadzieścia sześć tomów trochę mnie przeraziło. Kiedy otworzyłem pierwszą książkę, znalazłem tam zapisaną maksymę, która okazała się jedną z najcenniejszych, jakie zastosowałem w swoim życiu: …………………………………."/

Czytaj więcej...

STROFY NA SZCZEGÓLNE OKAZJE

P1010005m"Mamusia'' – ks. Jan Twardowski

Święty Józef załamał ręce,

denerwują się w niebie święci,

teraz idą już nie Trzej Mędrcy,

lecz uczeni, doktorzy, docenci.

 

Czytaj więcej...

Świąteczna promocja na wkręcanie w czytanie

P1010021mKorzystając z okazji, że we wtorek 18 grudnia odbywać się będą indywidualne konsultacje, Stowarzyszenie Oczytanych Małolatów proponuje Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły wizytę w bibliotece szkolnej, która specjalnie tego dnia czynna będzie w godz. 16.00 – 19.00.

Bonusy dla czytelników

bonusmZgodnie z obietnicą comiesięcznego nagradzania jednej klasy za wyróżniające czytelnictwo niniejszym informujemy, że talonik miłosierdzia czyli „Dzień bez pytania”, do wykorzystania w grudniu, otrzymuje klasa 7a.

Cieszy bardzo zainteresowanie książką wśród najmłodszych, oby jak najdłużej - wtedy i dla nich taki talonik będzie przedmiotem pożądania. Ale jest inny, słodki bonus, którym mogą być zainteresowani wszyscy Czytelnicy niezależnie od wieku - torcik nawiązujący do logo Stowarzyszenia Oczytanych Małolatów „Smakosz Literacki” – prezentuje go Paulina, wylosowała w ubiegłym roku i do dziś pamięta, że był pyszny:)

Czytaj więcej...