Współpraca międzynarodowa

Taniec z gwiazdami

TANIEC Z GWIAZDAMI – DANCING WITH THE STARS IN SP1!!!!!

W Piątek 14 listopada w ramach projektu FAVOURITE PLACES AND MUSIC STARS!!! nasi ucznoiwie z klas 3b, 3c, 4d i 5c zaprezentowali ich ulubiony program muzyczny – „TANIEC Z GWIAZDAMI”.

Czytaj więcej...

Prezentacje Halloween

W piątek 31 października w ramach współpracy eTwinning, uczniowie z klas 3b, 3c, oraz uczniowie klas 5c i 4d – rozszerzony język angielski zaprezentowali „HALLOWEEN SHOWS”!

Czytaj więcej...

„Dlaczego lubimy i uczestniczymy w programie eTwinning”

THE VOICE OF SCHOOL NR 1 SANOK – THE MUSIC BATTLE!


W piątek 25 października w ramach nowego projektu eTwinning dla naszych partnerów z Chorwacji i Czech, odbyły się krótkie pokazy i prezentacje – „Dlaczego lubimy i uczestniczymy w programie eTwinning” – udział wzięli uczniowie klasy 5c  oraz uczennice klasy 4 d – rozszerzony j. angielski. http://youtu.be/zToAYmUQViA

Czytaj więcej...

Projekt eTwinning 2014

W tym miesiącu rozpoczęliśmy nowy projekt eTwinning, wspólnie z partnerską Szkołą Podstawową z Chorwacji Favourite places, music and film stars!

Zarejestrowano 02.10.2014

Status: Aktywny wspólnie z Szkołą Podstawową z Chorwacji – Adam Jezierski (ZAŁOŻYCIEL – FOUNDER), Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku, Sanok, Polska.

Czytaj więcej...

Wymarzone miejsca podróży

W ramach projektu eTwinning uczniowie klas 4c,6a,6b – rozszerzony język angielski zaprezentowali swoje “Wymarzone miejsca podróży” – DREAM DESTINATIONS!

Czytaj więcej...