Współpraca międzynarodowa

Logo projektu eTwinning

W czwartek 22 października w ramach programu eTwinning, w którym nasi uczniowie uczestniczą wspólnie z partnerami z Chorwacji, Turcji, Włoch i Węgier, odbyły się w naszej szkole niezwykle barwne oraz kreatywne prezentacje i wystąpienia dotyczące projektu – CHARACTERS ADVENTURE ENTERTAINMENT!

https://twinspace.etwinning.net/10670/Home

Uczniowie przedstawili swoje pomysły na:

Czytaj więcej...

Seminarium Warsztatowo - Szkoleniowe

W dniach 5 - 7 czerwca w Hasselt, w Belgii z okazji 10 - lecia eTwinnig odbyło się Seminarium Warsztatowo - Szkoleniowe dla nauczycieli szkół podstawowych (Proffessional Development Workshop for Primary School Teachers).

Naszą Szkołę reprezentował pan Adam Jezierski nauczyciel języka angielskiego, którego dotychczasowa praca i podejmowane działania w dziedzinie europejskej współpracy szkół przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informacyjno - komunikacyjnych wspólnie z uczniami, zostały uznane za szczególnie oryginalne i nowatorskie w skali krajowej i jako jeden z czterech nauczycieli z całej Polski został nominowany przez Narodowe Biuro eTwinning Polska do wzięcia udziału w seminarium.

Czytaj więcej...

English Festival Day

2 czerwca na „Orliku” z okazji wczorajszego Dnia Dziecka odbył się „ENGLISH FESTIVAL DAY”.

Uczniowie klasy 4d i 5c rozszerzony język angielski w ramach współpracy eTwinning zaprezentowali ulubione miejsca i aktywności do celebrowania Dnia Dziecka w Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej...