Współpraca międzynarodowa

Prezentacja i nagranie eTwinning

Dnia 4 czerwca  w auli szkolnej odbyła się prezentacja i nagranie  eTwinning w projekcie Music&Fashion shine all the time. Tym razem prezentacja dotyczyła muzycznych wydarzeń i przebojów z lat 90. Wspólnie z partnerami z Hiszpanii, Grecji i Włoch wybraliśmy muzycznych Hit lat 90- „THERE IS APARTY” DJ BOBO. Drużyny miały zaprezentować własny pomysł  teledysku – THE NEW IMAGE OF LESSON  podczas kreatywnej lekcji w szkole! Na zakończenie tegorocznego projektu przygotowujemy jeszcze Evaluation music clip and posters, który będzie można zobaczyć na naszej stronie projektu.

Czytaj więcej...

#BeActive eTwinningEvent!

W piątek 28.09 w ramach Europejskiego Dnia Sportu i aktywności #BeActive gościliśmy w Zagórzu, gdzie promowaliśmy nie tylko pracę metodą projektu edukacyjnego wśród uczniów w ramach projektu eTwinning, ale także nasi uczniowie z klasy 8d i 6b mieli okazję wziąć udział w treningu sportowym tenisa ziemnego, który poprowadził Pan Trener Stefan Tarapacki.

Czytaj więcej...

Mody i Muzyki - eTwinning

W piątek w auli szkolnej 21 września rozpoczęliśmy tegoroczną eTwinning przygodę pod tytułem Fashion&Music Shine All the Time!

Wspólnie z partnerami z Hiszpanii, Grecji i Rumunii będziemy przedstawiać różne style Mody i Muzyki z lat ubiegłych, które miały duży wpływ na świat zarówno mody jak i muzyki z przeszłości aż do czasów obecnych.

Nasze pierwsze projektowe nagranie i jak zwykle barwne prace projektowe dotyczyły „Mody i Muzyki z lat 70, które przygotowały uczennice klasy 5c i 4a, które wzięły udział w swojej pierwszej prezentacji eTwinning!

Czytaj więcej...

Krajowa Odznaka Jakości

Podczas wakacji nasz projekt eTwinning za rok szkolny 2017/18 4SEASONS Fest - "Cztery pory roku" został wreszcie oceniony i nagrodzony KRAJOWA ODZNAKA JAKOŚCI przez Fundację Rozwoju Systemu i Edukacji Polska w Warszawie!!

Serdecznie gratulujemy uczniom klas z rozszerzonym językiem angielskim i jednocześnie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc i wsparcie w przygotowaniu znakomitych ubrań oraz prac projektowych!!!

Czytaj więcej...

Europejskie i Krajowe Odznaki Jakości eTwinning

Nasza Szkoła została wyróżniona przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji i Narodowe Biuro eTwinning Polska z Warszawy, za otrzymanie dwóch Krajowych Odznak Jakości w jednym roku szkolnym za ubiegłoroczne projekty wzorowej współpracy europejskiej między szkołami do popularyzowania i rozpowszechniania prac projektowych metodą projektu edukacyjnego, w naszym regionie.

Czytaj więcej...