Współpraca międzynarodowa

Europejskie i Krajowe Odznaki Jakości eTwinning

Nasza Szkoła została wyróżniona przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji i Narodowe Biuro eTwinning Polska z Warszawy, za otrzymanie dwóch Krajowych Odznak Jakości w jednym roku szkolnym za ubiegłoroczne projekty wzorowej współpracy europejskiej między szkołami do popularyzowania i rozpowszechniania prac projektowych metodą projektu edukacyjnego, w naszym regionie.

Czytaj więcej...

"Dzień cukierków" - prezentacje

W piątek na auli szkolnej odbyła się prezentacja eTwinning dotycząca muzycznego hitu z lat 60.

Uczniowie klasy6d świętowali "Dzień cukierków" i w ramach aktywności z tym związanych wykonali ciekawe plakaty i zaprezentowali nagranie muzycznego clipu, wybranego dla naszych partnerów z Francji, Hiszpanii i Chorwacji.

Czytaj więcej...

eTwinning EVENT EURO 2016 FRANCE

Dzisiaj 8 czerwca na szkolnym „Orliku” w ramach wiosennej kampanii eTwinning4Diversity https://live.etwinning.net/campaigns/2016/diversity oraz czerwcowego EVENTU eTwinning – Let's celebrate EURO 2016 FRANCE with eTwinning FANS!!!, nasi uczniowie zaprezentowali ostatnie już w tym roku szkolnym prezentacje, dotyczące miejsc piłkarskich rozrywek PLACES of FOOTBALL ENTERTAINMENT.

Czytaj więcej...

eTwinningEvent – „LET’S PROMOTE EURO 2016 FRANCE!

W piątek 20 maja na szkolnym orliku odbył się eTwinningEvent – „LET’S PROMOTE EURO 2016 FRANCE!

W ramach wiosennej kampanii programu eTwinning4Diversity – "Świętowanie różnorodności" nasi uczniowie zaprezentowali nie tylko, niesamowicie barwne i spektakularne projekty na których pojawiły się flagi państw uczestniczących w EURO, na czele z gospodarzami turnieju, ale również oficjalna maskotka turnieju VICTOR i oczywiście oficjalna piłka "BEAU JEU" – czyli po prostu po angielski "a beautiful game".

Czytaj więcej...

eTwinning - przedstawienia

Dnia 9 lutego i 11 lutego w auli szkolnej w ramach projektu eTwinning – Music Makes the People Come Together https://twinspace.etwinning.net/9994/home odbyły się Carnival Show Entertaunment dla rodziców oraz uczniów klas V - VI.

Niezwykle barwne kreacje, pełne kreatywności atrakcje karnawałowe przedstawione i zaprezentowane przez uczniów z klasy 5d i 6c rozszerzony j.ang. oraz urozmaicone i magnetyczne występy taneczno - muzyczne poderwały również do wspólnej zabawy, znakomicie reagującą publiczność.

Czytaj więcej...