Uncategorised

100 ROCZNICA URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II

swiety jan pawel ii baner reli 8664

18 maja 2020 roku będziemy obchodzić 100. Rocznicę Urodzin Wielkiego Polaka, Jana Pawła II. Jako Jego rodacy jesteśmy wdzięczni Bogu za to,co Papież wniósł do naszego życia osobistego, rodzinnego i społecznego. Dziękujemy za wszystkie spotkania z Nim, w których mieliśmy okazję uczestniczyć; za Jego słowa zapamiętane sercem i umysłem; za to, że Jego nauczanie i świadectwo życia wciąż stanowi inspirację dla wielu z nas.

Z tej szczególnej okazji pragniemy zaprosić całą społeczność szkolną do obejrzenia wirtualnej wystawy „Karol Wojtyła. Narodziny” (zdjęcia poniżej) oraz zachęcić do wzięcia udziału w inicjatywie #ThankYouJohnPaul2, która ma charakter ogólnoświatowy i jest wspierana przez Konferencję Episkopatu Polski. Polega ona na publikacji  w mediach społecznościowych wpisów, zdjęć czy krótkich filmików  z podziękowaniami dla św. Jana Pawła II. Dzięki zgromadzonym materiałom internauci chcą stworzyć wirtualny tort urodzinowy. W ten sposób opowiemy o św. Janie Pawle II także młodemu pokoleniu, które nie miało okazji poznać bliżej Papieża Polaka, a jest tak bardzo obecne właśnie w mediach społecznościowych. Zapraszamy - niech każdy  z nas poczuje się potrzebny!

zdjęcie 1                  zdjęcie 2            zdjęcie 3              zdjęcie 4                  zdjęcie 5

zdjęcie 6            zdjęcie 7        zdjęcie 8          zdjęcie 9         zdjęcie 10       zdjęcie 11

REKRUTACJA

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku informuje, że w toku postępowania rekrutacyjnego, wszyscy kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły zostali zakwalifikowani do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021.

Maria Korżyk

ul. Aleja Szwajcarii 5
38-500 Sanok

tel. 13 46 334 92

Ogłoszenie - zebrania z rodzicami

Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie

W dniach 23.01 i 24.01.2019 r. odbędą się zebrania z rodzicami:

23.01.2019 r.

Kl. 1 - godz.17.30

Kl.2 - godz.17.30

Kl. 3 – godz. 17.00

24.01.2019 r.

Kl. 4 – godz. 17.00

Kl. 5 – godz. 17.00

Kl. 6 – godz. 17.30

Kl. 7 – godz. 17.30

Kl. 8 – godz. 17.00 (przed spotkaniem z wychowawcami odbędzie się zebranie w stołówce szkolnej)

Kl. 3G godz. 17.45 (przed spotkaniem z wychowawcami odbędzie się zebranie w stołówce szkolnej)

Do dyspozycji Rodziców pozostają nauczyciele przedmiotów, specjaliści, nauczyciele świetlicy, pedagodzy szkolni, dyrektorzy.

Prosimy o niezawodne przybycie.

Informacja dotycząca zapisów do świetlicy szkolnej

Szanowni Państwo!

Informujemy, że od 19.03.2018 r do 31.03.2018 r trwają zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2018/19.

Kartę zgłoszenia należy pobrać u wychowawcy świetlicy, w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej szkoły.

Karta powinna być czytelnie i kompletnie wypełniona.

Uwaga!

Do świetlicy przyjmowane są dzieci, których rodzice /prawni opiekunowie pracują zawodowo.

Więcej artykułów…