Aktualności

Aktywność fizyczna naszych uczniów.

Uczniowie klas 6b, 6e i 6c (dziewczęta) stworzyli piękne plakaty, przedstawiające ich aktywność fizyczną w czasie nauki zdalnej.

Prezentujemy wybrane plakaty, które miejmy nadzieję, jak i pozostałe prace, ozdobią niedługo korytarze naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Dzień Matki

Publikacja2

Harmonogram naboru do szkół średnich

  Drodzy Ósmoklasiści!

Ogłoszony został harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami będzie można składać w dwóch etapach:

od 15 czerwca do 10 lipca br. – termin na złożenie wniosku i uzupełnienie go o świadectwo ukończenia szkoły.

od 31 lipca – do 4 sierpnia br. – termin na uzupełnienie wniosku o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz na zmianę przez kandydatów wniosków o przyjęcie, w tym zamianę szkół, do których będą kandydować.

Szczegółowe informacje znajdziesz tu: https://www.gov.pl/web/edukacja/harmonogram-rekrutacji-do-szkol-ponadpodstawowych-na-rok-szkolny-20202021

Komunikat dyrektora w sprawie organizacji zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla kl.1-3.

                         Szanowni Państwo.
szkolaOd 25 maja 2020 r. uczniowie klas I-III mogą brać udział w zajęciach opiekuńczo–wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych na terenie szkoły.

Zapraszam do zapoznania się z ich organizacją oraz procedurami. Rodzice dziecka korzystającego z w/w formy zajęć zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia przedstawionego w załączeniu. Proszę wypełnić oświadczenie i przesłać scan lub zdjęcie na adres mailowy szkoły do czwartku – 21 maja 2020r. Oryginał oświadczenia należy przynieść ze sobą w dniu 25 maja 2020r, przyprowadzając dziecko do szkoły.

Proszę zapoznać się również z wytycznymi GIS, MZ i MEN, poniżej link.
https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-gis-mz-i-men

Jednocześnie informuję, że pozostali uczniowie objęci są w dalszym ciągu nauką zdalną.

Maria Korżyk
dyrektor SP1 Sanok

   Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 1- DO POBRANIA

   Oświadczenie rodziców o stanie zdrowia dziecka- DO POBRANIA

Pieski klasy 3b

Uczniowie klasy 3b w ramach zajęć zdalnych wykonywali pieski z ręcznika i ozdabiali różnymi materiałami. Powstały bardzo sympatyczne kundelki, które przedstawiamy na stronie szkoły. Będzie to rodzaj wystawy, a także możliwość, aby wszyscy uczniowie z klasy mogli zobaczyć pieski, wykonane przez innych, co w obecnej sytuacji nie było możliwe.

Czytaj więcej...

Dzień Bibliotekarza i Tydzień Bibliotek

Od 1985 roku, z inicjatywy Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, dzień 8 maja obchodzony jest jako Dzień Bibliotekarza. Natomiast od 2004 roku to święto stało się początkiem Tygodnia Bibliotek, który trwa od 8 do 15 maja.

Z tej okazji przedstawiamy Wam prezentację zawierającą piękne myśli o książkach, wyrażone przez różnych twórców literatury.

Zachęcamy też do podzielenia się z nami, Waszymi ulubionymi cytatami o książkach lub krótką refleksją na temat tej wyjątkowej dla Was czy ostatnio przeczytanej książki.

                     Pozdrawiamy. Biblioteka szkolna

PREZENTACJA

Radość z czytania.

Drodzy czytelnicy! 

Jak wiadomo, książka jest największym czarodziejem na świecie. Potrafi wyczarować wszystko; teraźniejszość, ale też przeszłość i przyszłość. Potrafi pokazać rzeczy, o których marzymy, ale też takie, o których nawet nam się nie śniło. Potrafi wciągnąć, rozczulić, zdenerwować, wzruszyć, rozśmieszyć. W łagodny, bezbolesny, nieodczuwalny sposób wpływa na wiele sfer naszego życia. O tym jak to się dzieje możecie dowiedzieć się z przygotowanej poniżej prezentacji.

  Zapraszamy i życzymy radości z czytania- otwórz

                                          Biblioteka szkolna