Aktualności

Wyniki konkursu „Wirtualna podróż śladami naszego patrona”

Dnia 3 czerwca 2020 r. z okazji święta patrona i szkoły odbył się szkolny konkurs online Wirtualna podróż śladami naszego patrona. W zmaganiach geograficznych wzięło udział 14 uczniów. Konkurs przebiegał w czterech etapach, każdy związany był z innym państwem, w którym przebywał gen. Prugar - Ketling. Decydujący okazał się czas, do następnego etapu przechodziło się bowiem po przesłaniu odpowiedzi z poprzedniego. Na ostatnią część składały się pytania z życia patrona. Rozwiązaniem krzyżówek z poszczególnych części okazało się hasło: Bronisław Prugar Ketling generał dywizji. Uczestnicy konkursu wykazali się nie lada wiedzą z zakresu geografii takich państwa jak: Ukraina, Szwajcaria  i Francja, opanowaniem wiadomości z biografii patrona oraz refleksem. Zabawa była przednia, na niezwykle wyrównanym poziomie, o zwycięstwie zadecydowała niewielka przewaga czasowa.
Wyniki przedstawiają się następująco:

Czytaj więcej...

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MAŁEJ LIGI MATEMATYCZNEJ KLAS I-III !!!!!!!!

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MAŁEJ LIGI MATEMATYCZNEJ KLAS I-III

Od pewnego czasu tradycją w klasach młodszych jest udział uczniów w konkursie Małej Ligi Matematycznej, która zwykle składa się z 5 etapów, po których następuje podsumowanie zgromadzonych przez uczniów punktów. Z uwagi na sytuację związaną z pandemią COVID-19, która ma miejsce w obecnym roku szkolnym Mała Liga Matematyczna klas I-III „skrócona” została wyjątkowo do 3 etapów.  Punktacja z owych etapów została podliczona i wyłoniono zwycięzców z klas I, II i III. Wyniki przedstawiają się następująco:

Czytaj więcej...

WIRTUALNA PODRÓŻ ŚLADAMI NASZEGO PATRONA

Z okazji święta szkoły i jej patrona zostały przeprowadzone dwa konkursy dotyczące generała Bronisława Prugara - Ketlinga oraz państw, w których przebywał.
Poniżej prezentujemy prace uczniów wykonane w ramach Konkursu na grafonotę. Dzisiaj na platformie Microsoft Teams przeprowadzony został również konkurs wiedzowy, wyniki zostaną podane w najbliższych dniach

Czytaj więcej...

ŚWIĘTO SZKOŁY  I JEJ PATRONA  GEN. BRONISŁAWA- PRUGARA KETLINGA

   prugar
     ŚWIĘTO SZKOŁY  I JEJ PATRONA  GEN. BRONISŁAWA- PRUGARA KETLINGA

   Wszystkim niedowiarkom, tym Dużym i Małym

   oznajmiamy dzisiaj z niezwykłym zapałem,

    że  święto Szkoły naszej obchodzimy,

   świętujemy więc dzisiaj SZKOLNE IMIENINY

>> Prezentacja<<       >>  Prezentacja - film <<

Zapraszamy Wszystkich do wysłuchania słuchowiska przygotowanego przez uczniów klasy 7b z okazji Święta Szkoły.

Przepraszamy za jakość , ale robiliśmy to pierwszy raz.

MIŁEGO ŚWIĘTOWANIA DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW I UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY.

>> Słuchowisko <<

Dzień Dziecka

balony

W Czasie pandemii zostaję w domu

Czas pandemii koronawirusa i związanej z nią izolacji to czas bardzo trudny dla wszystkich, zwłaszcza dla dzieci. Ale dla dzieciaków z klasy 2a koronawirus nie straszny, bo pomysłów na spędzenie czasu w domu mają mnóstwo! Co dzieci , oprócz nauki robią w domu? Spójrzcie sami! Poniżej galeria prac wykonanych przez dzieciaki, zainspirowane oczywiście zdalnymi lekcjami z wychowawcą Magdaleną Sałaciak.

Zachęcam do korzystania z propozycji na nudę! 

Czytaj więcej...

Informacje dotyczące Egzaminu klas ósmych.

Szanowni  Państwo, Drodzy Uczniowie.


W związku ze zbliżającym się terminem przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty, proszę o zapoznanie się z „Wytycznymi dotyczącymi organizowania i przeprowadzania egzaminów w 2020 r.” oraz przeanalizowanie ich wraz z dziećmi (link poniżej).

https://www.gov.pl/web/edukacja/przygotowania-do-egzaminow-zewnetrznych-wytyczne-men-cke-i-gis

Działając zgodnie z wprowadzonym w szkole reżimem sanitarnym, w związku z zapewnieniem bezpieczeństwa Państwa dzieciom,  proszę o wypełnienie „Oświadczenia” ( w załączniku) oraz dostarczenie go do szkoły do 15 czerwca 2020 r. Oświadczenie można dostarczyć osobiście, przez dziecko lub w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informuję, że spotkania z uczniami poszczególnych klas dotyczące zmian w organizacji egzaminu związanych z pandemią Covid – 19, odbędą się zdalnie przy użyciu narzędzia Microsoft Teams  w następującym porządku:

 klasa 8 a – piątek - 29 maja 2020 r. godzina 13.00
 klasa 8 b i 8 c – piątek - 29 maja 2020 r. godzina 12.00

Obecność uczniów jest obowiązkowa.

Uwaga: Dołączając do spotkania należy wyciszyć mikrofon.

Maria Korżyk -

Dyrektor SP1 Sanok

 

>> Oświadczenie <<