Aktualności

Pasowanie na Ucznia

Fotorelacja z Pasowania na Ucznia - zdjęcia przesłal Pan Bartosz Mleczko.

Konkurs „Przepis na zdrową przekąskę” - klasa 3 "B"

W klasie 3 „B” konkurs „Przepis na zdrową przekąskę” cieszył się wielkim zainteresowaniem uczniów naszej klasy. Gdy tylko dzieci dowiedziały się o nim, od razu dzieliły się między sobą pomysłami. I choć na co dzień trudno im odmówić słodyczy czy fast food’ów, okazuje się, że zdrowe przekąski wcale nie są im obce, a nawet wręcz przeciwnie – w klasie 3 „B” nie było dziecka, które nie potrafiłoby wymienić chociaż kilku przykładów zdrowych deserów czy podwieczorków.

Czytaj więcej...

"Co należy jeść, aby być zdrowym?" - zajęcia w klasie 3 "B"

 Klasa 3 "B" w roku szkolnym 2017/2018 bierze udział w programie pt. "Zdrowo jem, więcej wiem!". Z tego powodu dnia 25 października 2017 r. przeprowadzone zostały w klasie zajęcia, których temat brzmiał następująco: „Co należy jeść, aby być zdrowym?”.

Już na samym początku dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat zdrowego odżywiania oraz prawidłowego stylu życia, jednakże realizowane treści zajęć poszerzyły i utrwaliły ich wiadomości.

Czytaj więcej...

Inauguracja Roku Sportowego

25 października 2017 roku w dużej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku odbyła się Uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2017/2018.

Gośćmi na uroczystości byli pani dyrektor Lidia Mackiewicz Adamska, pan wice dyrektor Marek Mazepa, nauczyciele wraz ze swoimi klasami, nauczyciele wychowania fizycznego oraz najmłodsi z grupy 0 z panią wychowawczynią.

Czytaj więcej...

Pasowanie na Ucznia

Dnia 17 października 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość PASOWANIA NA UCZNIA, której celem było włączenie pierwszoklasistów rozpoczynających naukę do grona społeczności uczniowskiej.

Dzieci, rodziców i zaproszonych gości powitali uczniowie klasy czwartej. Pierwszoklasiści w odświętnych strojach i granatowych biretach na głowach, zaprezentowali program artystyczny złożony z wierszy i piosenek. Gromkie brawa publiczności były dowodem na to, że uczniowie przygotowali się na szóstkę.

Czytaj więcej...

Konkurs Recytatorski - wyniki

Dnia 23 października 2017 r. odbył się szkolny konkurs recytatorski pod hasłem "Strofy ulubione”. Reprezentanci niemal wszystkich klas przedstawili recytacje wybranych przez siebie liryków w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwszą grupę tworzyli uczniowie klas 4 – 6, zaś drugą młodzież klas 7 oraz gimnazjalnych.

Jury w składzie:

Czytaj więcej...