Aktualności

Pieczenie tortów w 1A

IMG 4281W czwartek 24 września uczniowie klasy 1a  w czasie zajęć z kreatywności przygotowali wspaniałe torty z plasteliny. Każdy uczeń samodzielnie wykonał część tortu, a następnie połączyliśmy je w całość. Na „upieczonych” tortach zostały umieszczone i zapalone świeczki. Dzieci zdecydowały, że będziemy świętować klasowe urodziny i odśpiewały "Sto lat”. Na chwilę ściągnęły maseczki, żeby zrobić pamiątkowe zdjęcia. Później na wszystkich czekała miła niespodzianka, ponieważ jeden z tortów był prawdziwy. Każdy uczeń otrzymał kawałek tortu, który według oceny dzieci był bardzo smaczny. Zajęcia dostarczyły dzieciom dużo radości. IMG 4282

 

 

 

IMG 4284

 

 

 

 

 

Zofia Kulpińska

UBEZPIECZENIE DZIECKA

SKŁADKA NA UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie od 1 września 2020 do 31.08.2021r. dla dzieci na bieżący rok szkolny - Rada Rodziców wybrała ofertę InterRisk. Suma ubezpieczenia dla każdego ucznia wynosi 26 000,00 zł to  za 1% uszczerbku 260,00 zł przy składce 40 zł za dziecko.

Zakres wybranego ubezpieczenia obejmuje dodatkowo następstwa nieszczęśliwych wypadków doznane w związku z wyczynowym uprawianiem sportu (bez dodatkowej opłaty).

Wpłaty osób zainteresowany tą ofertą prosimy wpłacić do 15.10.2020, przy jednoczesnym złożeniu / wysłaniu na email listy osób opłacających składkę ubezpieczeniową. Lista deklarująca chęć objęcia dziecka ubezpieczeniem jest obowiązkowa i jednocześnie wyraża zgodę rodziców na Ogólne Warunki Umowy w załączniku.

Czytaj więcej...

"Mistrzynie w Szkołach"

Drodzy Uczniowie

Projekt "Mistrzynie w Szkołach" - to wyjątkowa lekcja wf-u skierowana dla dziewcząt z sanockich szkół. To spotkanie z "Mistrzyniami" czyli medalistkami olimpijskimi, Mistrzostw Świata i Europy rozmaitych dyscyplin. 

Projekt organizowany jest przez Fundację Otylii Jędrzejczak, a sama Otylia Jędrzejczak jest zawsze obecna i motywuje uczestniczki podczas projektu.

Lekcja w-fu odbędzie się w Sanoku w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku przy ul. Adama Mickiewicza 21 już 7 października 2020r..

Organizatorzy zapewniają, że projekt będzie zorganizowany i będzie odbywał się zgodnie ze wszystkimi obostrzeniami i wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Sportu i Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi zagrożenia epidemiologicznego SARS–CoV 2.

Fundacja decyduje, która z osób zgłoszonych ze szkoły będzie uczestniczyć w tej wyjątkowej lekcji. Należy wówczas wypełnić dwa dodatkowe dokumenty: tj. zgoda na upublicznienie wizerunku oraz ankietę zdrowotną dot. COVID-19.


Zachęcam do udziału w tym spotkaniu, przy czym mogą w nim uczestniczyć dziewczęta, które maja 13 lat (podaje się rok urodzenia), oczywiście za wiedzą i zgoda RODZICA.
Zgłoszenia przyjmuje p. Roman Lechoszest.

Maria Korżyk- dyrektor SP1 Sanok

Nowy Plan Lekcji

komunikatUwaga nowy plan lekcji obowiązujący od poniedziałku 21 września 2020 r. znajduje się u góry strony w zakładce "PLAN LEKCJI"

Zakręcone animacje

We wtorek 15 września uczniowie klasy 1 d  w czasie spaceru na sanockie błonia wzięli udział w pokazie baniek mydlanych prowadzonym przez panią Julitę Fałek w ramach zajęć "zakręcone animacje". Dzieci najpierw oglądały różne formy baniek mydlanych, a następnie same mogły wziąć udział w "mydlanej" zabawie. KLasa 1d  została zaproszona na to wydarzenie  przez mamę Wiktora. Dziękujemy.
Beata Dańczyszyn

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Kropki w klasie 1 „B”

W poniedziałek (14 września 2020 r.) uczniowie klasy 1 „B” wzięli udział w zajęciach zorganizowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki prowadzonych przez Panią Katarzynę Józefek. Jest to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, dlatego pierwszoklasiści z wielką uwagą wysłuchali bajki P.H. Reynoldsa pt. „Kropka”, w której główna bohaterka – dziewczynka o imieniu Vashti - dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości.

Czytaj więcej...