Aktualności

XX. Mikołajkowy Turniej Rodzinny

W sobotę 15 grudnia 2018 r. odbędzie się XX. Mikołajkowy Turniej Rodzinny organizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół SP1 w Sanoku. Startują w nim: rodzic (lub inny dorosły opiekun) + dziecko. Zapraszamy uczniów klas 1 – 3.

Turniej odbędzie się w dużej sali gimnastycznej, początek o godz. 9.00, czas trwania ok. 2 – 2,5 godz., obowiązują: strój i obuwie sportowe oraz dobry humor niezbędny do zabawy.

Pisemne zgłoszenia par rodzinnych przyjmują wychowawcy kl. 0-3 oraz p. H. Komenda do 29 listopada 2018 r. (piątek).

100 lat Niepodległej – konkursy sportowe

Z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości w naszej szkole odbyły się konkursy sportowe: siatkarski „100 odbić na 100 – lecie” i piłkarski „100 podbić na 100 – lecie”. W obu dziewczęta i chłopcy rywalizowali oddzielnie w dwóch kategoriach wiekowych.

KONKURS SIATKARSKI: prowadziły: A. Kusior, K. Chowaniec

Czytaj więcej...

Mała Liga Matematyczna Klas 1-3 (Etap I)

Aż 116 uczniów z klas I-III wzięło udział w I etapie Małej Ligii Matematycznej. Największe zainteresowanie konkursem wyrazili uczniowie klas I i II, którzy w liczbie 57 uczniów z klas pierwszych oraz 43 uczniów z klas drugich przystąpili do rywalizacji, natomiast spośród trzecioklasistów matematyczne wyzwanie przyjęło 16 uczniów!

Czytaj więcej...

Czerwony Kapturek według 4E

W dniu 15.11.2018r uczniowie klasy 4E przygotowali krótki występ w języku angielskim. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności zarówno aktorskie jak i językowe przedstawiając znaną bajkę Little Red Riding Hood.

Na co dzień uczniowie szlifują swój „warsztat” na zajęciach szkolnego koła teatralnego w języku angielskim The Comers, którego opiekunkami są panie Joanna Marć oraz Anna Rolnik.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie - zebrania z rodzicami

Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie!

Uprzejmie informuję, że 14.i 15.listopada 2018 r. odbędą się zebrania wychowawców klas z rodzicami. Do dyspozycji będą wszyscy pracownicy pedagogiczni szkoły pracujący z Państwa dziećmi a także psycholog, pedagog i logopeda.

Zależy nam na bezpośrednim kontakcie z Państwem, dlatego liczymy na Państwa obecność.

14.listopada 2018 r.

Czytaj więcej...

Wyjście klasy 7 „B” na Zamek Królewski w Sanoku

 

W dniu 14.11.2018 r. uczniowie klasy 7 „B” pod opieką p. Katarzyny Józefek i p. Moniki Śliwki-Warankiewicz wybrali się na sanocki Zamek Królewski, który obecnie jest siedzibą Muzeum Historycznego.

Siódmoklasiści z wielką ciekawością podejmowali rozmowy na temat sanockiego zamku oraz jego funkcjonowania w poprzednich wiekach.

Czytaj więcej...

Wieczornica z Okazji Odzyskania Niepodległości

13.11.2018 r. społeczność naszej szkoły spotkała się na uroczystej wieczornicy z okazji 100. lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Lidia Mackiewicz – Adamska kierując piękne słowa o Ojczyźnie do wszystkich zgromadzonych. Następnie powitała licznie zgromadzonych gości: ks. Feliksa Kwaśnego Honorowego Obywatela Sanoka, ks. dr Andrzeja Skibę, pana Mieczysław Brekiera - prezesa Koła Związku Sybiraków, Komendantkę Hufca Ziemi Sanockiej hm. Krystynę Chowaniec, radnych M. Drwięgę, G. Kozaka, K. Sieradzką, H. Tymoczko, dyrektorów sanockich szkół, uczniów szkół podstawowych wraz z nauczycielami oraz wszystkich, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Czytaj więcej...