Aktualności

Zaproszenie do biblioteki

logo bib… a może by tak w środę do biblioteki?...

Wakacje - raj dla Czytelnika, nasza biblioteka drzwi przed nim nie zamyka!

W ramach działalności Stowarzyszenia Oczytanych Małolatów „Smakosz Literacki” w Sanoku, zapraszamy w każdą wakacyjną środę w godzinach 1030 – 1330 do naszej biblioteki po książkowe zapasy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Czytelników niezależnie od wieku, a szczególnie serdecznie tych, którzy chcieliby się przekonać, jak smakuje czytanie dla przyjemności :).

Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca społeczność szkolna spotkała się w sali gimnastycznej (klasy IV – VII i II klasy gimnazjum) oraz w auli (klasy I - III) na uroczystości kończącej rok szkolny.

Po wprowadzeniu sztandarów szkoły podstawowej i gimnazjum i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała pani dyrektor Lidia Mackiewicz – Adamska, która przedstawiła osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018 oraz pogratulowała wszystkim osiągnięć.

Czytaj więcej...

Uroczystość zakończenia zajęć szkolnych w roku 2017/2018

Dyrekcja szkoły uprzejmie informuje, że uroczystość zakończenia zajęć szkolnych w roku 2017/2018 odbędzie się 22.06.2018.(piątek) o godz. 9.15 na szkolnym Orliku.

W razie deszczu dla klas 1-3 i oddziału przedszkolnego uroczystość odbędzie się w auli szkolnej a dla klas 4-7 SP i 2 G, w Sali gimnastycznej, w budynku przy Al. Szwajcarii 5.

Uczniów obowiązuje strój galowy.

Świetlica - ogłoszenie

Informujemy, że dnia 25.06.18 r. mija termin zapisu do świetlicy szkolnej. Przypominamy jednocześnie, że należy co roku dokonywać zapisów dziecka do świetlicy .

Przedstawienie teatralne "Koci raj"

20 czerwca 2018r. w auli Szkolne Koło Teatralne Klas III czterokrotnie wystawiło pięć przedstawień z cyklu "Koci Raj".

Odbiorcami sztuki byli uczniowie naszej szkoły: oddziału przedszkolnego , klas pierwszych i drugich, klas trzecich, dzieci z Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 3 w Sanoku oraz w godzinach popołudniowych - rodzice młodych aktorów. Gościem honorowym był pan dyrektor Marek Mazepa.

Czytaj więcej...

Uroczyste Podsumowanie Roku Sportowego

20 czerwca 2018 r. w dużej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr1 w Sanoku odbyło się Uroczyste Podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego. Na uroczystości obecni byli: pani dyrektor Lidia Mackiewicz-Adamska, pan wicedyrektor Marek Mazepa, nauczyciele wychowania fizycznego oraz pozostali nauczyciele z klasami III - VII.

Na początku prowadzący Roman Lechoszest podsumował rozgrywki sportowe z okazji Dnia Sportu. Uczestniczyły w nich reprezentacje klas od IV do VII w takich dyscyplinach jak piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka i kwadrant. Następnie był pokaz gimnastyczny na macie w wykonaniu uczennic z klas III i IV.

Czytaj więcej...

Wielkanocna Paka dla Psiaka i Kociaka

W okresie świątecznym nasza szkoła brała udział w zbiórce na rzecz zwierzaków. „Wielkanocna Paka dla Psiaka i Kociaka”. Zbieraliśmy suchą i mokrą karmę oraz akcesoria dla zwierząt. Partnerami zbiórki była firma SensoReh Centrum Rehabilitacji niemowląt, dzieci i dorosłych z Sanoka, sklep zoologiczny Taja z Sanoka oraz Restauracja Młyn z Ustrzyk Dolnych.

Czytaj więcej...