Aktualności

Ogłoszenie - konsultacje indywidualne

Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie!

Uprzejmie przypominam, że zgodnie z Planem Pracy Szkoły, dnia 24.05.2018. w godzinach 17.00-18.00 odbędą się indywidualne konsultacje dla Rodziców.

Do Państwa dyspozycji będą wychowawcy klas, nauczyciele przedmiotów, pedagodzy szkolni, psycholog, nauczyciele wspomagający, dyrekcja szkoły.

Serdecznie zapraszamy!

Lidia Mackiewicz-Adamska

Festiwal Piosenki Polskiej Bieszczadok

bieszczadokmDnia 8.05.2018r. odbył się Festiwal Piosenki Polskiej Bieszczadok, organizowany przez MDK w Sanoku.

W kategorii zespół klasy 4-6 wyróżnienie otrzymały Aleksandra Potocka i Oliwia Śliwiak, uczennice klasy 4d.

W kategorii solista kl.7 i gimnazjum: 1 miejsce zajęła Natalia Kozak, natomiast 2 miejsce Dominika Stec. Serdecznie gratulujemy dziewczynom.

Czytaj więcej...

Konkurs sportowy „Baw się z nami”

W czwartek 17.05.2018 w naszej szkole odbyły się zawody powiatowe w „Baw się z nami”. Aura popsuła plany i konkurs zamiast na Orliku odbył się w sali gimnastycznej.

Do zawodów stanęły drużyny z trzech szkół: SP Strachocina, SP 4 Sanok i SP 1 Sanok. Zawodnicy rywalizowali w 7 konkurencjach, w których musieli wykazać się szybkością, skocznością, koordynacją ruchową i celnością.Po emocjonującej walce zwyciężyła reprezentacja naszej szkoły, drugie miejsce zajęła SP 4 Sanok, a trzecie drużyna ze Strachociny.

Naszą szkołę reprezentowali:

Czytaj więcej...

XIX Turniej Rodzinny - ogłoszenie

W sobotę 9 czerwca 2018 r. r. odbędzie się XIX. Turniej Rodzinny organizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół SP1 i Szkołę Podstawową nr 1.

Startują w nim tradycyjnie rodzic (lub inny dorosły opiekun) + dziecko. Turniej odbędzie się w sali gimnastycznej - wejście od strony sali), początek o godz. 9.00, czas trwania ok. 2 - 2,5 godz. Obowiązują: obuwie i stroje sportowe oraz dobry humor. Ponieważ część szkoły z szatniami będzie zamknięta, proszę w piątek zabrać z szatni obuwie sportowe.

Zgłoszenia pisemne par rodzinnych przyjmują wychowawcy oraz p. Henryka Komenda i pan Roman Lechoszest do piątku 25 maja.

Warsztaty klasy 3 "B" w księgarni „Autorskiej”

Księgarnię „Autorską” znajdującą się w sanockiej galerii znają chyba wszyscy. Jednak nie wszyscy wiedzą, że pracujące tam Panie organizują wspaniałe warsztaty dla dzieci.

Na takie właśnie warsztaty postanowili wybrać się 17 maja uczniowie klasy 3 „B”, którzy z uśmiechami na twarzy przekroczyli próg księgarni z niecierpliwością czekając na opowieści Pani Marzeny.

Czytaj więcej...

Konkurs Piosenki w Wiśniowej

Wczoraj tj.16.05.2018 r. już po raz 11 odbył się Międzynarodowy Konkurs Piosenki w Wiśniowej.

Reprezentowały nas uczennice klas 7 - Dominika Stec, Natalia Huczko i Natalia Kozak.

W kategorii zespoły dziewczyny zajęły 2 msc.

Czytaj więcej...

OSP HUMNISKA – było super!

W piątek 11 maja 2018r. uczniowie grupy 1 świetlicy oniemieli na widok swojego wychowawcy, który pojawił się w galowym mundurze straży pożarnej, czym wyraźnie zaskoczył i oczarował swoich podopiecznych a także pracowników szkoły.

Pan Paweł zabrał wychowanków na obiecaną wycieczkę do macierzystej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Humniskach.

Czytaj więcej...