Stowarzyszenie Oczytanych Małolatów – „Świąteczna promocja na wkręcanie w czytanie”

bws zyczeniaNie możemy niestety być rozrzutni i obiecać, że jeśli ktoś wypożyczy dwie książki, to trzecią otrzyma za grosz - oszczędnie gospodarujemy powierzonymi nam pieniążkami :)

Z tytułu 1% podatku za rok 2019 uzyskaliśmy  w maluczkim zaokrągleniu 2 tysiące zł /1973,80/ które są wartością samą w sobie, a poza tym umożliwiają  opracowywanie i składanie wniosków o dotacje w ramach konkursów grantowych. Dzięki temu z  Fundacji PKN ORLEN pozyskaliśmy 5 tysięcy zł, z przeznaczeniem w całości na zakup książek. Zatem stokrotne wyrazy wdzięczności i podziękowania dla wszystkich, którzy zdecydowali, że swój 1 % przekażą właśnie na książki – nasza świąteczna promocja to uśmiech w Państwa stronę z prośbą o pamięć w nowym sezonie podatkowych rozliczeń :)

 

Jako że z założenia, Stowarzyszenie działając na osiedlu bez biblioteki, gromadzi od lat księgozbiór z myślą o Czytelnikach w każdym wieku, niezależnie od wypożyczeń prowadzonych przez bibliotekę szkolną, prowadzone są, w ramach środowiskowej działalności Stowarzyszenia, dyżury popołudniowe.

Zapraszamy  w  środy : 2, 9 i 16 grudnia  w godz. 14.00  -16.00.

W związku z obowiązującymi rygorami sanitarnymi proponujemy, by zamówienie na konkretne książki, sugestie co do tematyki czy ilości, przesyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Przygotowane wcześniej zestawy będą gotowe do odbioru, można też przyjść bez wcześniejszego zamawiania, ale trzeba będzie poczekać, a i tak bez możliwości wizyty w bibliotece :)

Zerknijmy zatem  na plakat, skorzystajmy z możliwości kontaktu na wyżej podany adres oraz dajmy sobie i domownikom szansę, by wśród wielorakich , świątecznych i poświątecznych smaków, znalazło się miejsce na smak czytania.

PLAKAT – Świąteczna promocja na wkręcanie w czytanie