Światowy Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia 1Światowy Dzień Pluszowego Misia co roku obchodzony jest 25 listopada. Nie jest to przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, bowiem obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny.

W ramach obchodów tego miłego święta uczniowie  z klas I-III oraz klas IV ze względu na obecną sytuację włączyli się do akcji poprzez przesłanie zdjęcia ze swoim ulubionym misiem. Ze wszystkich zdjęć został stworzony piękny kolaż. Pomimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”.

Organizatorami akcji była p. Katarzyna Józefek i p. Magda Najdecka. 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w akcji!

Dzień Pluszowego Misia 1