Mała Liga Matematyczna klas 1-3 – II etap

Mała Liga Matematyczna klas 1-3 – II etap

            Dobiegł końca II etap Małej Ligi Matematycznej klas 1-3, w którym wzięło udział 25 pierwszo-, 36 drugo- i 22 trzecioklasistów. Wyniki przedstawiają się następująco:

KLASY I (maksymalnie 41 pkt)

  1. 1.Mikołaj Patała, Mateusz Ćwikła (41 pkt)
  2. 2.Radosław Szuba, Hanna Kulikowska, Antoni Pawlik, Mikołaj Gładysiewicz, Emilia Michniewicz, Filip Banach (40,5 pkt)
  3. 3.Helena Kielar, Liwia Posadzka, Artur Michalski, Daria Wanielista, Małgorzata Wójcik, Kornelia Michniowska, Marcel Pelc, Natalia Woźniak, Barbara Tofil, Zofia Domoń (40 pkt)
  4. 4. Filip Lenkiewicz (39,5 pkt)
  5. 5.Ignacy Biodrowicz, Łucja Przygórzewska, Piotr Jadczyszyn (39 pkt)
  6. 6.Zofia Chrobak (38,5 pkt)
  7. 7. Marcel Florko (38 pkt)
  8. 8.Tobiasz Gudowski (36 pkt)

 

KLASY II (maksymalnie 55 pkt)

  1. 1. Antonina Nowak, Wiktor Żaczek, Jan Kondyjowski, Lena Łuczka, Julia Skrabalak, Aleksandra Michalska, Maja Biskup (55 pkt)
  2. 2. Igor Pająk (54,5 pkt)
  3. 3. Eliza Rajtar, Magdalena Ziółkowska, Aleksander Kogut, Adam Pojnar, Alicja Zdobylak, Norbert Niżnik, Zuzanna Pytlowany, Miłosz Zarzyka, Olgierd Sośnicki (54 pkt)
  4. 4. Kacper Kilar, Oliwia Bąk (53,5 pkt)
  5. 5. Celina Czwerenko, Anna Bonarska (53 pkt)
  6. 6. Nikola Ryba, Krzysztof Szwarc, Zofia Ciećka (52,5 pkt)
  7. 7. Adrian Zgoda, Oktawia Hoksa, Natalia Panek, Piotr Łazarz, Nikola Kostur, Zuzanna Kopeć, Nathan Żmigrodzki (52 pkt)
  8. 8. Marta Olejarczyk (51,5 pkt)
  9. 9. Nikola Sochacka (48 pkt)
  10. 10. Nikola Gładysz (44,5 pkt)
  11. 11. Wojciech Kulikowski, Zofia Lorens (43,5 pkt)

 

KLASY III (maksymalnie 51 pkt)

  1. 1.Emilia Drwięga, Michalina Gaworecka, Kacper Suchecki, Martyna Posadzka (51 pkt)
  2. 2.Samanta Szmyd, Marlena Wróblewska, Nikodem Subik (50,5 pkt)
  3. 3.Olgierd Michniowski, Jan Kozłowski (50 pkt)
  4. 4.Michał Romaniak, Jan Wójcik, Klaudia Sobczak, Bernard Gawroński, Maria Ślązak (49,5 pkt)
  5. 5.Aleksander Florko (49 pkt)
  6. 6.Emilia Starościak, Maksymilian Florko (48,5 pkt)
  7. 7.Jakub Bończak (48 pkt)
  8. 8.Filip Kłodowski (47,5 pkt)
  9. 9.Lena Michenko (47 pkt)
  10. 10.Karolina Konieczny (45,5 pkt)
  11. 11.Wiktor Król (42 pkt)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy zgromadzonych punktów!

Informujemy również, że kolejny, trzeci już etap Małej Ligi Matematycznej odbędzie się w styczniu 2021 r.