Mała Liga Matematyczna klas 1-3 – etap I

Mała Liga Matematyczna klas 1-3 – etap I
 Liga Matematyczna
Pierwszy etap Małej Ligii Matematycznej klas 1-3 dobiegł końca. Wzięło w nim udział 32 uczniów klas 1, 46 uczniów klas 2 oraz 28 uczniów klas 3. Punktacja pierwszej części konkursu przedstawia się następująco: 
 
Klasy 1 (maksymalnie 44 pkt):
1. Mateusz Ćwikła, Mikołaj Patat (44 pkt),
2. Filip Banach, Liwia Posadzka, Emilia Michniewicz, Mikołaj Gładysiewicz, Kornelia Michniowska (43 pkt), 
3. Hanna Kulikowska, Marcel Florko, Ignacy Biodrowicz, Tobiasz Gudowski (42,5 pkt),
4. Natan Izdebski, Zofia Chrobak, Mateusz Hałasowski, Tobiasz Lorenc, Radosław Szuba (42 pkt),
5. Natalia Woźniak, Piotr Jadczyszyn, Antoni Pawlik, Artur Michalski (41,5 pkt),
6. Zofia Domoń, Daria Wanielista, Małgorzata Wójcik, Marcel Pelc, Barbara Tofil (41 pkt),
7. Filip Lenkiewicz, Łucja Przygórzewska (40,5 pkt)
8. Helena Kielar (40 pkt).
 
Klasy 2 (maksymalnie 67 pkt):
1. Nikola Ryba, Natalia Panek, Eliza Rajtar, Wiktor Żaczek, Igor Pająk, Kacper Kilar, Nathan Żmigrodzki, Jan Kondyjowski, Krzysztof Szwarc, Lena Łuczka, Zuzanna Pytlowany, Adrian Zgoda, Celina Czwerenko, Zofia Ciećka, Miłosz Zarzyka, Olgierd Sośnicki (67 pkt),
2. Adam Firmanty, Anna Bonarska, Jakub Mozoła (66,5 pkt),
3. Marta Olejarczyk, Antonina Nowak, Magdalena Ziółkowska, Aleksandra Kogut, Zuzanna Kopeć, Alicja Zdobylak, Norbert Niżnik, Maja Biskup, Zuzanna Mrozowska (66 pkt),
4. Adam Pojnar (65,5 pkt),
5. Zofia Lorens (65 pkt),
6. Aleksandra Michalska (64 pkt),
7. Milena Huczko, Julia Skrabalak (62 pkt),
8. Nikola Gładysz, Nikola Kostur, Wojciech Kulikowski (61 pkt),
9. Oktawia Hoksa, Artur Śmigiel, Piotr Łazarz, Kacper Lenkiewicz (60 pkt),
10. Oliwia Bąk, Kornelia Solon (58 pkt), 
11. Nikola Sochacka (51 pkt). 
 
Klasy 3 (maksymalnie 51 pkt):
1. Olgierd Michniowski, Michalina Gaworecka, Michał Romaniak, Jan Wójcik, Emilia Starościak, Marlena Wróblewska, Maksymilian Florko, Maria Ślązak, Aleksander Florko, Franciszek Kaleniecki, Emilia Drwięga, Nikodem Subik (51 pkt), 
2. Martyna Posadzka, Lena Michenko, (50 pkt), 
3. Samanta Szmyd, Jan Kozłowski, Klaudia Sobczak, Filip Kłodowski (49 pkt),
4. Kacper Suchecki, Karolina Konieczny, Jakub Bończak (48 pkt),
5. Sebastian Guzek (46 pkt), 
6. Wiktor Król (45 pkt), 
7. Jakub Jelinek (43 pkt), 
8. Bernard Gawroński (42,5 pkt). 
 
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do drugiego etapu konkursu, który odbędzie się już niebawem!
Przypominamy również, że punktacji podlega również estetyka pracy, tj. staranność i dokładność przy zadaniach z rysunkami pomocniczymi (szczególnie w klasach 1). 
Konkurs organizowany jest przez p. Katarzynę Józefek, p. Dorotę Bryndzę oraz p. Annę Gaździk-Kaliniecką.