Zajęcia z godzin dyrektorskich w roku szkolnym 2020/2021

Zajęcia z godzin dyrektorskich w roku szkolnym 2020/2021

Lp

Nazwa zajęć

 

Prowadzący

Dzień

Godzina

Sala

1

Kółko biologiczne – 6b

J. Warchoł Żuchowska

środa

13.25 -14.10

20/23 lub teren

2

Kółko biologiczne – 6d

Agnieszka Stawarczyk

poniedziałek

8.00 – 8.45

kantorek s.25

3

Kółko polonistyczne – 7e

Anna Lewandowska

czwartek

8.00 – 8.45

25

4

Kółko polonistyczne – 6f

M. Adamkiewicz

czwartek

8.00- 8.45

kantorek hist.

5

Kółko polonistyczne – 7b

M. Wolan

środa

8.00 – 8.45

20/23

6

Kółko polonistyczne – 5ab

H. Pelczarska

środa

13.20 – 14.10

14

7

Kółko polonistyczne - 7d

Alicja Nester

środa

8.00-8.45

28

8

Kółko polonistyczne – 7c

Alicja Nester

piątek

8.00 – 8.45

15

9

Kółko polonistyczne – 8a

M. Polańska

czwartek

8.00 – 8.45

30

10

Kółko języka angielskiego – 6e

Joanna Marć

wtorek

13.25 – 14.10

17

11

Kółko języka angielskiego – 6e

Anna Rolnik

poniedziałek

8.00 – 8.45

17

12

Kółko języka angielskiego – 7a

Anna Rolnik

środa

7.10 – 7.50

16

13

Kółko języka angielskiego  - 7a

J. Zoszak

poniedziałek

8.00 – 8.45

06

14

Kółko języka angielskiego – 7b

J. Zoszak

wtorek

8.00 – 8.45

20

15

Kółko języka angielskiego – 7e

M. Chrobak

wtorek

14.15 – 15.00

25

16

Kółko języka angielskiego – 6a

K. Dufrat Chodorowska

wtorek

7.10 – 7.50

10

17

Kółko języka angielskiego – 6b

K. Dufrat Chodorowska

poniedziałek

13.20 – 14.10

23

18

Koło języka angielskiego – 6c

P. Stefański

poniedziałek

12.35 – 13.20

czytelnia

19

Koło języka angielskiego – 6f

P. Stefański

czwartek

8.00 – 8.45

9

20

Rozwijanie kompetencji językowych, ( j. angielski – 6d )

Anita Rzemińska

czwartek

8.00 – 8.45

18

21

Rozwijanie kompetencji polonistycznych – 8b

A. Zarzyczna Tomczuk

wtorek

8.00 – 8.45

22

22

Rozwijanie kompetencji matematycznych – 8c

K. Łopatowska

wtorek

8.00 – 8.45

24

23

Kółko matematyczne – 5a,b

K. Grzybała

poniedziałek

13.25 – 14.10

14

24

Kółko matematyczne – 6c

E. Florczak

poniedziałek

8.00 – 8.45

15

25

Kółko plastyczne – 6a

L. Mierzwa

poniedziałek

8.00 – 8.45

10

26

Kółko robotyki – 6c

M. Pełech

czwartek

13.25 – 14.10

27

27

Kółko chemiczne – 7d

L. Winnicka

wtorek

7.10 – 7.55

28

28

Kółko chemiczne klas 1-3

A.Szałkiewicz Uczeń

wtorek

14.15 – 15.00

11

Zajęcia rozwijające kreatywność

 

Klasa

Dzień tygodnia

Lekcja w planie

1a

czwartek

4 lekcja

1b

środa

6 lekcja

1c

czwartek

4 lekcja

1d

środa

5 lekcja

2a

czwartek

5 lekcja

2b

środa

5 lekcja

2c

wtorek

4 lekcja

2d

poniedziałek

5 lekcja

3a

środa

5 lekcja

3b

wtorek

5 lekcja

3c

czwartek

5 lekcja

3d

czwartek

5 lekcja