A może by tak trochę poczytać ? …

A może by tak trochę poczytać ? …

Sprawa jest prosta, jeśli wiemy, co wypożyczyć chcemy, ale daleko ciekawsze są takie wizyty w bibliotece, kiedy sami możemy wyłowić coś dla siebie. Skoro teraz przeglądanie/dotykanie/wybieranie nie wchodzi w grę, jako namiastkę samodzielnego buszowania w księgozbiorze, proponujemy rzut oka na nowości zakupione przez Stowarzyszenie Oczytanych Małolatów, w ramach środków pochodzących z darowizny Fundacji PKN ORLEN. Zaznaczamy, że zakupionych tytułów jest więcej, załączone prezentacje to taka zachęta/przynęta.

Takie zestawy będziemy prezentować sukcesywnie, w miarę zakupów, prosząc jednocześnie o dalsze współtworzenie literackiego menu poprzez zgłaszanie swoich propozycji na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w bibliotece.

Proponujemy (za)rzucenie okiem – może złowi nas jakaś książka, przypomni autora, serię …

Skoro  mowa o połowach i jesteśmy na „książkowej wizji”, ze skarbczyka literackich perełek, które wyłowiła Sylwia Szuba II LO, proponujemy fragmencik o tym, co często serwowane jest nam na wizji i budzi baaaardzo mieszane uczucia  SAVOIR VIVRE – cmok, cmok

LITERACKIE MENU 1

LITERACKIE MENU 2

LITERACKIE MENU 3

P1010027