Dzień Chłopaka w klasie 1 „B” 

Dzień Chłopaka to święto obchodzone 30 września przez najmłodszych (a w zasadzie nie tylko najmłodszych) przedstawicieli płci męskiej. Również chłopcy z klasy 1 „B” świętowali ten dzień, choć jest on zdecydowanie mniej popularny niż znany wszystkim od dawien dawna Dzień Kobiet. Jednak zarówno Panie, jak i uczennice nie zapomniały o tym, że w tym wyjątkowym dniu warto docenić i uszczęśliwić tych wspaniałych, niesamowitych dwunastu młodych panów, którzy niedawno rozpoczęli naukę w klasie 1 „B”. Tak więc nie obyło się bez niespodzianki, odśpiewania płynących prosto z serca „Stu lat” oraz wręczenia upominków.

Korzystając z okazji cała damska drużyna klasy 1 „B” pragnie życzyć wszystkim Panom – i tym małym, i tym dużym – niekończącego się zdrowia, wielu sukcesów w życiu, prawdziwych przyjaciół, pozytywnych przygód, pogody ducha oraz spełnienia najskrytszych marzeń! Niech ta radość, która zrodziła się w męskich sercach w tym wyjątkowym Dniu Chłopaka trwa przez cały, calutki rok! 

Katarzyna Józefek