Otwarcie sezonu sportowego.

20200923 121002W dniu 22.09.2020 r. odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe.

Indywidualne zawody w lekkiej atletyce otworzyły sezon sportowy dla kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( rocznik 2006 i 2007). Każdy zawodnik startował w jednej konkurencji.

Naszą szkołę reprezentowali:

100m  - Tomkowicz Oliwia, Helińska Aleksandra, Żyrawiecki Nikola, Król Konrad

Skok w dal – Subik Milena, Sołtysik Miłosz, Uruski Bartłomiej, Dubiel Mikołaj, Sawicki Adam.

Pchnięcie kulą – Lemko Alicja, Olejko Oliwia, Sabramowicz Wiktoria, Hrywniak Karol, Preisnar Dominik, Tymcio Karol.

Rzut oszczepem – Słomiana Jakub, Niemczyk Kacper

300m – Smolińska Antonina, Starejki Norbert

600m – Brenkus Olivia, Mackiewicz Kornelia, Szczerba Anna, Chorążak Sandra

1000m – Sobota Maksymilian, Karnas Marcel, Mateja Mateusz

Sztafeta 4x100m dziewcząt Tomkowicz O., Smolińska A., Helińska A., Żyrawiecki N.

Sztafeta 4x100m chłopców Sobota M., Starejki N., Sołtysik M., Król K.

Do zawodów wojewódzkich awansowali Tomkowicz O., Smolińska A., Brenkus O., Król K.,

Hrywniak K. i sztafeta 4x100 chłopców.

Dzień po starszych, startowali młodsi w kategorii Igrzysk Dzieci (rocznik2008 i młodsi).

Reprezentanci szkoły:

60m – Kalbarczyk Maria, Mielecki Jakub, Kordys Kacper

600m – Krawiec Julita, Krok Zuzanna, Jaruga Zofia, Sieniawska Małgorzata

1000m –  Dydek Piotr, Sudyka Michał, Rzyman Oliwier, Romaniak Paweł, Janusz Ksawery

Skok w dal – Wolan Kamila, Święch Karolina, Wanielista Miłosz, Proćko Michał

Rzut piłeczką palantową –  Krzanowska Julia, Sarnicka Alicja, Pilch Natalia, Nanio Paweł, Wiejowski Michał

Do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 30.09.2020 r. awansowali Krzanowska J., Wolan K., Krawiec J.

Gratulujemy wszystkim bardzo dobrych wyników. (szczególnie po tak długiej przerwie spowodowanej kwarantanną).

Życzymy powodzenia. Trzymamy kciuki!!

Opiekunami drużyn byli Dorota Pawlik i Wiesław Broński – Uczeń.20200923 122135