"Mistrzynie w Szkołach"

Drodzy Uczniowie

Projekt "Mistrzynie w Szkołach" - to wyjątkowa lekcja wf-u skierowana dla dziewcząt z sanockich szkół. To spotkanie z "Mistrzyniami" czyli medalistkami olimpijskimi, Mistrzostw Świata i Europy rozmaitych dyscyplin. 

Projekt organizowany jest przez Fundację Otylii Jędrzejczak, a sama Otylia Jędrzejczak jest zawsze obecna i motywuje uczestniczki podczas projektu.

Lekcja w-fu odbędzie się w Sanoku w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku przy ul. Adama Mickiewicza 21 już 7 października 2020r..

Organizatorzy zapewniają, że projekt będzie zorganizowany i będzie odbywał się zgodnie ze wszystkimi obostrzeniami i wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Sportu i Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi zagrożenia epidemiologicznego SARS–CoV 2.

Fundacja decyduje, która z osób zgłoszonych ze szkoły będzie uczestniczyć w tej wyjątkowej lekcji. Należy wówczas wypełnić dwa dodatkowe dokumenty: tj. zgoda na upublicznienie wizerunku oraz ankietę zdrowotną dot. COVID-19.


Zachęcam do udziału w tym spotkaniu, przy czym mogą w nim uczestniczyć dziewczęta, które maja 13 lat (podaje się rok urodzenia), oczywiście za wiedzą i zgoda RODZICA.
Zgłoszenia przyjmuje p. Roman Lechoszest.

Maria Korżyk- dyrektor SP1 Sanok