SPORTOWIEC ROKU.

20200625 160142Od 16 lat w naszej szkole odbywa się konkurs na Najlepszego Sportowca –Ucznia SP1. Cały rok uczniowie biorąc udział w zawodach sportowych, zdobywają punkty. Na koniec roku są one zliczane. Do wyniku dodana jest także średnia ocen otrzymanych na koniec roku. Dlatego w naszym konkursie warto dobrze się uczyć, i w ten sposób wyłoniona zostaje „złota dziesiątka”. Jest to jednak „złota dziesiątka”  w czterech kategoriach : dziewczęta i chłopcy klas 7-8 ( rocznik 2005 i 2006)-w ramach IMSz oraz dziewczęta i chłopcy klas 4-6 ( rocznik 2007 i młodsi)- w ramach ID.

Ten rok szkolny okazał się inny niż wcześniejsze, nagle zamknięto szkoły co przerwało nie tylko nauczanie, ale także nasz udział w zawodach sportowych. Nie odbyły się m.in. zawody z gimnastyki, pływania, finały w piłce ręcznej, koszykówce itd.

Wzorem Szkolnego Związku Sportowego rywalizację zakończyliśmy 11.03.2020 r.

Miło mi zakomunikować, że w roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła zajęła I miejsce w województwie zarówno w klasyfikacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7 i 8) jak i Igrzysk Dzieci (klasy IV –VI).

Klasyfikacja w naszym konkursie na Najlepszego Sportowca - Ucznia Sp1 w roku szkolnym 2019/2020 wygląda następująco:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta

1.      Mandzelowska Julia  8a

952 punktów

2.      Kusiak Samanta  8c

876

3.      Jadczyszyn Amelia 8a

834

4.      Wiejowska Maja 8a

722

5.      Milczanowska Urszula 8a

677

6.      Pawlus Oliwia 8a

631

7.      Buczek Sabina 8a

511

8.      Przybyła Daria 7b

490

9.      Mackiewicz Kornelia 7c

475

10.  Szczerba Anna 7c

465

11. Chorążak Sandra 7c

450

12. Żuchowska Elwira 7c

423

13. Lemko Alicja 7c

412

14. Kaliniecka Kaja 8a

395

15. Ryba Milena 7b

361

16. Niżnik Emilia 8a

345

17. Stapińska Magdalena 8c

315 

18. Paraniak Oliwia 7b

225

19. Dutkiewicz Patrycja 7a

200

20. Praisnar Julia 8b

194

21. Bechta Maja 8a

191

22. Wanat Anna  8b

185

23. Fineczko Milena 8b

181

24. Bury Oliwia 8b

160

25. Iskrzycka Kinga 8b

159

26. Biłas Monika 8b

144

27. Czerepaniak Wiktoria 8b

139

28.  Sarama Paulina 8b

49

Chłopcy

1.       Krzanowski Szymon 8a

811

2.       Stabryła Krzysztof 7b

795

3.       Niemczyk Kacper 7a

751

4.       Szafran Jakub 8b

716

5.       Gawlewicz Mikołaj 8a

702

6.       Hrywniak Karol 7b

684

7.       Burczyk Sebastian 7a

645

8.       Sawicki Adam 7a

620

9.       Słomiana Jakub 7a

620

10.   Szarzyńskki Hubert 8c

606

11. Strzałka Rafał 8b

506

12. Sobota Maksymilian 7b

502

13. Rajchel Aleksander 8a

488

14. Puszkarski Marcel 7a

482

15. Slawik Jakub 8c

465

16. Karnas Marcel 7a

450

17. Płoszaj  Bartosz 8b

446

18. Czopor Maciej 7a

445

19. Tarapacki Michał 7b

434

20. Kuczma Miłosz 8b

432

21. Bochenek Krzysztof 7b

430

22. Śnieżek Jan 7a

425

23. Kaliniecki Nikodem 8a

421

24. Uruski Bartłomiej 7b

420

25. Prokopiak Kacper 7a

365

26. Grzybowski Bartłomiej 7b

365

27. Sobota Leon 8a

345

28. Tymcio Karol 7a

320

29. Strzyżowski Filip 8a

262

30. Prajsnar Dominik 7c

256

31. Sieniawski Jacek 7c

256

32. Nowak Szymon 7b

206

33. Trznadel Jakub 8b

181

34. Ochał Hubert 8a

166

35. Błyskal Jan 8b

156

36. Nawój Emil 8a

153

37. Trzaska Karol 8a

141

38.   Górnik Nikodem 8b

131

Igrzyska Dzieci:

 Dziewczęta

1.      Helińska Aleksandra 6e

948

2.      Brenkus Olivia 7b

918

3.      Krzanowska Julia 5e

884

4.      Krawiec Julita 5c

745

5.      Tomkowicz Oliwia 6c

674

6.      Krok Zuzanna 5e

596

7.      Subik Milena 6c

575

8.      Smolińska Antonina 6e

530

9.      Wolan Kamila 5e

529

10.  Sieniawska Małgorzata 5c

520

11. Jaruga Zofia 5c

473

12. Giefert Małgorzata 6c

458

13. Pisiak Aleksandra 5e

430

14. Subik Kaja 5b

360

15. Rocka Maja 5a

320

16. Stapińska Anna 5f

305

17. Bogusz Nikola 5e

298

18. Wachel Nadia 6e

278

19. Gratkowska Oliwia 6e

272

20. Dereń Karolina 6e

260

21. Olejko Oliwia 6b

231

22. Kosturska Iga 5c

223

23. Kalbarczyk Maria 6b

215

24. Sabramowicz Wiktoria 6b

209

25. Święch Karolina 5e

200

26. Szala Hanna 6e

173

27. Padiasek Oliwia 5f

171

28. Żyrawiecki Nikola 6d

168

29. Potocka Aleksandra 6d

168

30. Stokop Kamila 7b

166

31. Poznańska Dominika 6d

158

32. Stopa Kamila 6b

155

33.  Iskrzycka Kaja 6b

13

 Chłopcy

1.       Mateja Mateusz 6e

1145

2.       Klucznik Szymon 6d

1008

3.       Król Konrad 6e

950

4.       Nowak Jakub 6c

796

5.       Bąk Miłosz 6d

715

6.       Starejki Norbert 6e

685

7.       Samborski Leon 6d

655

8.       Sudyka Michał 5b

650

9.       Romaniak Paweł 5e

605

10.   Dubiel Mikołaj 6e

600

11.   Kiczorowski Krzysztof 6c

600

12. Michałek Dawid 6d

561

13. Sołtysik Miłosz 6c

541

14. Kurek Jan 6c

530

15. Janusz Ksawery 5d

485

16. Proćko Michał 5f

470

17. Żak Maksymilian 6e

460

18. Dydek Piotr 4b

445

19. Jaruga Maciej 7c

440

20. Kulikowski Kajetan 5e

425

21. Suchecki Alan 5a

425

22. Karczyński Oskar 6a

406

23. Wanielista Miłosz 5d

399

24. Wiejowski Michał 5e

391

25. Harłacz Karol 6e

370

26. Nanio Paweł 5f

322

27. Kielar Franciszek 5e

301

28. Zioło Bartosz 6a

275

29. Osika Tymon 6e

275

30. Fałek Filip 6c

265

31. Mielecki Jakub 5d

235

32. Cyran Tomasz 6a

215

33. Maślany Wiktor 6a

210

34. Trebenda Eryk 5e

210

35. Serafin Franek 5e

206

36. Grzybała Szymon 5e

201

37. Marczak Bartosz 6d

185

38. Nazarkiewicz Alex 5f

155

39. Firlit Gabriel 5d

152

40. Pałys Patryk 5e

151

41.   Stroka Alex  5f

147

Wyróżnieni uczniowie otrzymują puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Nagrody ufundowało Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku       i Rada Rodziców .

Wszystkim sportowcom serdecznie dziękujemy,  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.