100 ROCZNICA URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II

swiety jan pawel ii baner reli 8664

18 maja 2020 roku będziemy obchodzić 100. Rocznicę Urodzin Wielkiego Polaka, Jana Pawła II. Jako Jego rodacy jesteśmy wdzięczni Bogu za to,co Papież wniósł do naszego życia osobistego, rodzinnego i społecznego. Dziękujemy za wszystkie spotkania z Nim, w których mieliśmy okazję uczestniczyć; za Jego słowa zapamiętane sercem i umysłem; za to, że Jego nauczanie i świadectwo życia wciąż stanowi inspirację dla wielu z nas.

Z tej szczególnej okazji pragniemy zaprosić całą społeczność szkolną do obejrzenia wirtualnej wystawy „Karol Wojtyła. Narodziny” (zdjęcia poniżej) oraz zachęcić do wzięcia udziału w inicjatywie #ThankYouJohnPaul2, która ma charakter ogólnoświatowy i jest wspierana przez Konferencję Episkopatu Polski. Polega ona na publikacji  w mediach społecznościowych wpisów, zdjęć czy krótkich filmików  z podziękowaniami dla św. Jana Pawła II. Dzięki zgromadzonym materiałom internauci chcą stworzyć wirtualny tort urodzinowy. W ten sposób opowiemy o św. Janie Pawle II także młodemu pokoleniu, które nie miało okazji poznać bliżej Papieża Polaka, a jest tak bardzo obecne właśnie w mediach społecznościowych. Zapraszamy - niech każdy  z nas poczuje się potrzebny! 

zdjęcie 1                  zdjęcie 2            zdjęcie 3              zdjęcie 4                  zdjęcie 5

zdjęcie 6            zdjęcie 7        zdjęcie 8          zdjęcie 9         zdjęcie 10       zdjęcie 11