FUNDACJA ORLEN DOCENIŁA PROJEKT STOWARZYSZENIA OCZYTANYCH MAŁOLATÓW

logo bez tła„Rodzinne wkręcanie w czytanie – sezon 2020/21” to nasz projekt, który znalazł się w puli zwycięskich inicjatyw i otrzyma wsparcie w wysokości 5 tysięcy zł na zakup książek.

Wniosek został złożony w ramach ogólnopolskiego programu grantowego PKN ORLEN dla społeczności lokalnych, pod nazwą „Moje mie

jsce na Ziemi”. Jak wynika z informacji opublikowanych przez Organizatora, konkurencja była bardzo duża – wpłynęło prawie 3000 wniosków, spośród których wybrano 300. Satysfakcja smakuje wybornie, a gdy w ślad za tym idą pieniądze …

O szczegółach sukcesywnie, w kolejnych odsłonach, a tymczasem cieszmy się więc Czytelnicy od Juniora Młodszego do Seniora Starszego z perspektywy zakupu wielu książek do szkolnej biblioteki, odkrywania nowych smaków czytania i możliwości zarażania się bakcylem czytania:)