Stowarzyszenie Oczytanych Małolatów – jubileuszowe podsumowanie pożytku ze statusu pożytku publicznego

Stowarzyszenie otrzymało status organizacji pożytku publicznego dziesięć lat temu – 27 stycznia 2010 roku. Każdy marketingowiec potwierdziłby, że taki fakt, w sezonie rozliczeń podatkowych, nie powinien przejść niezauważenie, toteż prosimy o poświęcenie chwili uwagi okolicznościowym, słowno- obrazkowym załącznikom. 

 Z bieżących spraw chcemy jedynie poinformować, że w związku ze styczniowo/lutowymi zmianami w stałym terminarzu wieczorków literackich, 14 lutego zapraszamy młodzież na „Walentynkową randkę w ciemno z książką” – piątek o 16.00.

Podziękowania dla wszystkim, którzy myślą, mową, uczynkiem i odpisami podatku Stowarzyszenie wspierali, namolnym dopominaniem się o książki do pracy mobilizowali i prośba, by w sezonie rozliczeń z fiskusem  o 1procencie na nasze wspólne książki pamiętali …

Załączniki:

Fotoklimaty 1

Fotoklimaty 2

Fotoklimaty 3

Fotoklimaty 4

Apel

INICJATYWY 1

INICJATYWY 2