DRUGIE MIEJSCE ORAZ WYRÓŻNIENIE DLA NIEPODLEGŁEJ!!!!!

Dnia siódmego listopada w Szkole Podstawowej nr 2 w Sanoku odbył się VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI POLSKIEJ POEZJI PATRIOTYCZNEJ „KTO TY JESTEŚ?”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas VI – VIII. Uczestnicy prezentowali wybrany przez siebie utwór poetycki o tematyce patriotycznej. Dobór utworów oraz poziom ich interpretacji był bardzo wysoki wśród uczestników konkursu. Jednak nie stanowiło to przeszkody dla Marty Frączek  z klasy 6c oraz Amelii Jadczyszyn z klasy 8a, które na drodze eliminacji w Szkolnym Konkursie PatriotycznymII WOJNA ŚWIATOWA W POEZJI”  godnie reprezentowały naszą szkołę.

Miło nam poinformować, że uczestniczka konkursu – Amelia Jadczyszyn (nauczyciel przygotowujący –Anna Lewandowska) zdobyła drugie miejsce w konkursie, przedstawiając w niebanalny sposób interpretację utworu muzycznego zespołu Luxtorpeda  „Za wolność”. Natomiast Marta Frączek (nauczyciel przygotowujący – Maria Polańska) wywalczyła wyróżnienie za aktorską oraz dojrzałą interpretację wiersza Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego pt.”Pieśń o fladze”. Gratulujemy wygranej, która pokazuje, że na pytanie „Kto Ty jesteś?” – uczniowie naszej szkoły znają odpowiedź.