Sukcesy naszych lekkoatletów w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych.

W dniu 22.10.2019 r. w Pustyni k/Dębicy odbyły się Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych.

Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny: dziewczęta i chłopcy młodsi z kl. IV – VI i dziewczęta z kl. VII – VIII. W każdym biegu rywalizowało po 12 zespołów na dystansie 10 x 800 m.

Dziewczęta z obu kategorii zostały mistrzyniami województwa, zaś drużyna chłopców zajęła 2 miejsce.

Finalistki będą 29.10. 2019 r. rywalizowały w finale ogólnopolskim, rozgrywanym w Olszynie woj. dolnośląskie.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników!!!

Oto finaliści mistrzostw województwa:

Igrzyska Dzieci

Chłopcy: Mikołaj Dubiel, Karol Harłacz, Ksawery Janusz, Krzysztof Kiczorowski, Szymon Klucznik, Jan Kurek, Mateusz Mateja, Jakub Nowak, Michał Proćko, Michał Sudyka, Paweł Romanek (rez.), Dawid Michałek (rez.).

Opiekun: p. Wiesław Broński – Uczeń.

Dziewczęta: Olivia Brenkus, Małgorzata Giefert, Aleksandra Helińska, Zofia Jaruga, Zuzanna Krok, Julia Krzanowska, Małgorzata Sieniawska, Antonina Smolińska, Milena Subik, Oliwia Tomkowicz, Kaja Subik (rez.), Kamila Wolan (rez.), Maja Borowiec (rez.).

Opiekun: p.  Katarzyna Chowaniec.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta: Sandra Chorążak, Amelia Jadczyszyn, Samanta Kusiak, Urszula Milczanowska, Kornelia Mackiewicz,  Julia Mandzelowska, Oliwia Pawlus, Anna Szczerba,  Daria Przybyła, Maja Wiejowska, Sabina Buczek (rez.).

Opiekun: p. Dorota Pawlik.