Wojewódzkie Podsumowanie Roku Szkolnego

30.09.2019r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się Wojewódzkie Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół, Gmin, Powiatów i Klubów za rok szkolny 2018/2019. Nasza szkoła zajęła I miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci oraz II miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Należy dodać, że w  Igrzyskach Dzieci nasza szkoła zajęła I miejsce już czwarty raz z rzędu.


W uroczystym wręczeniu  nagród wzięła udział delegacja naszej szkoły , w której skład wchodziła pani dyrektor Maria Korżyk, nauczyciel wychowania fizycznego pan  Roman Lechoszest, oraz uczniowie Martyna Posadzka, Karol Tymkiewicz, Patrycja Dutkiewicz i Kacper Niemczyk. Przedstawiciele naszej szkoły odebrali pamiątkowe trofea odpowiednio za I i II miejsce w województwie oraz talony na zakup sprzętu sportowego.

Uroczystość uświetniły występy:

  • zespołu młodzieżowego pieśni i tańca "BANDOSKA" z WDK Rzeszów
  • oraz Aleksandry Szczypek (wielokrotna medalistka Mistrzostw i Pucharu Polski - TG "Sokół" Rzeszów).
  •