Dzień Chłopaka w klasie 3 "C"

W dniu 30.09.2019 r. chłopcy z klasy 3 „C” przeżyli wyjątkowy poniedziałek. I choć zwykle ciężko wraca się po weekendzie do szkoły to tym razem mali mężczyźni czuli od samego rana, że to będzie ich dzień. Dziewczynki traktowały ich od samego początku jakoś inaczej – były nad wyraz miłe i wydawało się, że knują jakąś niespodziankę. 
Imienne laurki wykonane specjalnie dla uroczych kolegów, szczere życzenia, słodki poczęstunek, skaczące piłeczki i spełnianie niektórych męskich zachcianek trzecioklasistów sprawiło, że chłopcy uśmiechali się od ucha do ucha, a w klasie panowała przyjazna atmosfera. 
Korzystając z okazji dziewczynki oraz Panie z klasy 3 „C” pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim mężczyznom – i tym dużym, i tym małym. Życzymy dużo zdrowia, satysfakcji, spełnienia marzeń i niekończących się powodów do radości!