Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VIII

18 czerwca uczniowie klas ósmych spotkali się na uroczystości w związku z ukończeniem szkoły podstawowej.

Na początek głos zabrała pani dyrektor Lidia Mackiewicz – Adamska, która przedstawiła osiągnięcia uczniów klas VIII oraz pogratulowała uczniom, rodzicom i nauczycielom osiągnięć w roku szkolny 2018/2019. Później nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród książkowych wyróżniającym się uczniom, listów gratulacyjnych i podziękowań dla rodziców.

Po części oficjalnej uczniowie przedstawili dynamiczny, pełen humoru program artystyczny, w którym po raz ostatni wystąpili na szkolnej scenie. Program składał się z piosenek, scenek, tańca i podziękowań zawartych w przedstawionych tekstach.

Na zakończenie akademii wprowadzono Sztandar Szkoły i odśpiewano hymn państwowy. Odbyło się również uroczyste przekazanie Sztandaru uczniom klas siódmych.

Po uroczystości uczniowie spotkali się na ostatniej dyskotece szkolnej.