Siódme miejsce czwórboistów SP1 Sanok

 Po deszczowych zawodach wojewódzkich przyszedł czas na finał ogólnopolski, tym razem upalny. W dniach 10-12.06.2019 w Ostródzie odbył się finał Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym.

W pierwszym dniu zawodów szkoły rywalizowały w biegu na 60 m, skoku w dal lub wzwyż i piłeczce palantowej. W drugim dniu dziewczęta rywalizowały w 7 seriach na dystansie 600 m, a chłopcy również w 7 seriach rywalizowali na dystansie 1000 m.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w składzie: Konrad Król, Maksymilian Sobota, Szymon Nowak, Bartłomiej Uruski, Karol Hrywniak, Krzysztof Kiczorowski zajęli bardzo wysokie 7 miejsce.

Opiekun drużyny: Wiesław Broński-Uczeń.

Sponsorami wyjazdu byli: Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół SP 1 w Sanoku, Pass Polska Sp. z o.o., Urząd Miasta w Sanoku- Dzięki!!!