Finał wojewódzki w konkursie „Baw się z nami”

  

Finał wojewódzki  odbył się tradycyjnie w Głogowie Małopolskim ( 14.06. 2019) na tamtejszym Orliku. Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół – mistrzów poszczególnych rejonów. Walka trwała do ostatniej konkurencji, w której zabrakło nam trochę szczęścia i  reprezentacja naszej  szkoły zajęła trzecie miejsce. Zwyciężyła drużyna z Głogowa Małopolskiego, 2 miejsce zajęła SP z Posady Górnej, 3 miejsce SP 1 Sanok, 4 miejsce SP 11 Dębica, następnie SP 1 Nisko i SP Oleszyce.

Gratulacje dla naszych zawodników, którzy walczyli ze wszystkich sił i zdobyli brązowy medal.

  Skład reprezentacji SP 1 Sanok:  Zosia Jaruga, Małgosia Sieniawska, Emilka Kowalczyk, Natalka Marzec, Kaja Subik, Michał Sudyka, Antek Strzyżowski, Piotrek Dydek, Oliwier Rzyman i Karol Kiczorowski.

Opiekunami drużyny byli: p. Anna Kusior i p. Dariusz Fineczko.