Laureat konkursu "Mój przyjaciel"

Niezwykle miło nam poinformować wszystkich o tym, że uczeń naszej szkoły- Fabian Kruszyński z grupy III świetlicy szkolnej (kl. I), otrzymał wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mój przyjaciel” zorganizowanym przez Teatr Maska w Rzeszowie, związanym z premierowym spektaklem „Wystarczy być”.

Jesteśmy dumni z sukcesów naszego kolegi, gdyż jego praca została wyłoniona spośród 407 różnorodnych nadesłanych prac, przez profesjonalne jury, w skład którego weszli- reżyser spektaklu "Wystarczy być", scenograf, oraz pracownik pracowni plastycznej.

Oprócz nagród rzeczowych laureaci konkursu „Mój przyjaciel”( dwa I, II, III- miejsca oraz trzy wyróżnienia) oraz ich opiekunowie otrzymali zaproszenia na pokaz przedpremierowy spektaklu "Wystarczy być" dnia 9 marca 2019r.

Dzięki temu nasz młody artysta mógł w towarzystwie rodziny oraz opiekuna, pod którym kierunkiem została wykonana praca - p. Aliny Statkiewicz, wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu i na deskach Teatru Maska odebrać pamiątkowy dyplom i nagrodę.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!