DYPLOM CEO DLA STOWARZYSZENIA OCZYTANYCH MAŁOLATÓW

Na spotkaniu czytelniczym w czasie ferii dotarła do nas przesyłka z dyplomem przyznanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z czego się cieszymy, co uwieczniliśmy na zdjęciu i niniejszym się chwalimy.

Jak zwał, tak zwał – czy to klub czytelniczy, czy wieczorek literacki - za sprawą książek można się spotykać i całkiem przyjemnie spędzać czas … nawet podczas ferii. Motywem przewodnim była seria książek Andrzeja Maleszki „Magiczne drzewo”.

Skąd u autora taka niezwykła fantazja, którą oczarowuje - przyznał się, że wszystkie klasowe wspomnienia z wakacji były jego autorstwa:) Szkolna kreatywność procentuje! My też staraliśmy się być kreatywni, toteż oprócz wygłupów nie do uniknięcia, były smaczki ze szkolnej twórczości autora, luźne pytania dotyczące treści i postaci, ćwiczenia spostrzegawczości oraz rozwijające wyobraźnię, a pomocne miały być w tym zgromadzone i tworzone rekwizyty.

Pan Maleszka nie wymyślił jeszcze książki pod tytułem „Magiczna szuflada”, więc my się tym zajęliśmy – mamy ponad stronę rękopisu, będziemy go rozwijać na kolejnych spotkaniach oraz namawiamy do indywidualnej twórczości. Może ktoś zechce napisać opowiadanko pod tym tytułem, a ktoś zilustrować- tak kariera się zaczyna, a kto wie, gdzie będzie finał :)

Terminy marcowych wieczorków literackich, na które serdecznie zapraszamy:

8.03.2019 godz. 17.00- dla dzieci w młodszym wieku szkolnym/przedszkolnym pod opieką rodziców/dziadków 15.03.2019 godz. 16.00 – dla dorosłych 29.03 2019 godz. 17.00 – dla młodzieży

Dyplom - pobierz