TUŻ PRZED FERIAMI …

P1010006mTUŻ PRZED FERIAMI … DOBRY CZAS, BY ODŚWIEŻYĆ ZNAJOMOŚĆ Z BIBLIOTEKĄ:)

Jeśli chodzi o kameralne spotkania za sprawą książek, to dla dorosłych odbyło się 1 lutego, nastolatków /tych młodszych i starszych/ - zapraszamy na wieczorek 8 lutego o 17.00.

Jednakże intencją tego apelu nie jest dotarcie tylko do wąskiego grona, ale do całych zespołów klasowych – „Książek, które chcemy, by młodzież czytała, nie należy zalecać, lecz chwalić w jej obecności”/to aforyzm G. Lichtenberga, przedstawiciela odrodzenia, ciekawe jak sprawdzi się u nas teraz:)

Klasa 4A gościła w bibliotece 1 lutego, klasy 4 B i 5D zapowiedziały się na 7 lutego. Lojalnie uprzedzamy, że statystyka wypożyczeń ujęta będzie łącznie za grudzień, styczeń i luty, a klasa, która znajdzie się na pierwszym miejscu - otrzyma „Dzień bez pytania” do wykorzystania w marcu:)

Prosimy też o zerknięcie na plakat dotyczący spotkań w bibliotece w czasie ferii, organizowanych w ramach działalności Stowarzyszenia Oczytanych Małolatów. O szczegóły można dopytywać w bibliotece.