GRUDNIOWE BONUSY DLA CZYTELNIKÓW

12Zgodnie z obietnicą złożoną w ramach „Świątecznej promocji na wkręcanie w czytanie” wśród Czytelników, którzy w grudniu wypożyczyli książki, rozlosowaliśmy trzy torciki, upodabniające się z lekka do logo Stowarzyszenia Oczytanych Małolatów „Smakosz Literacki”- fundatora tychże słodkości. Losowanie przeprowadzone zostało 8 stycznia 2019 roku, w trzech kategoriach wiekowych, przez losowo wyłonioną Komisję, złożoną ze stałych bywalców biblioteki na długich przerwach. Torciki degustować będą: Ashley Dorocka- Jach kl. 3a, Karol Harłacz kl. 5 e i Pani Magdalena Wolan- smacznego:) Misterna kompozycja na załączonej fotce jest autorstwa Pani Haliny Pelczarskiej, która wylosowała torcik w ubiegłym roku:)

Niestety, wypożyczenia żadnej z klas nie były w grudniu na tyle znaczące, by upoważniały do nagrodzenia dniem bez pytania, ale co się odwlecze … Wypożyczenia grudniowe połączymy ze styczniowymi i taki solidnie zasłużony dzień bez pytania stanie się niewątpliwie udziałem którejś klasy w lutym. Tymczasem proponujemy zerknąć na lokaty klas w czytelniczym maratonie Statystyka IX- XII 2018