PODRĘCZNA APTECZKA LITERACKA

Kliknij!!! Biblioteka szkolna rozpoczyna budowę "Podręcznej Apteczki Literackiej”. W załączeniu wstępny projekt architektoniczny, który zakłada możliwość zmian w nazewnictwie i wzbogacenia o dodatkowe piętra i półpiętra. Na bazie tejże biblioteczki planowany jest całoroczny konkurs motywujący do propagowania beletrystyki młodzieżowej na lekcjach wychowawczych – "Nastoletnie wyzwanie a książkowe wspomaganie”.

Trwa obmyślanie regulaminu. Współudziałowcy mile widziani – pomysły zarówno w sprawie apteczki jak i regulaminu można zgłaszać w bibliotece lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a uczniów zapraszamy na długich przerwach do biblioteki - burza mózgów i działamy :)

Pamiętajmy o jednym - czasownik czytać nie znosi trybu rozkazującego!