Podsumowanie zajęć "Chemia na wesoło – Ty też to potrafisz”

 W dniu 6.06.2018r. miały miejsce ostatnie już w tym roku szkolnym zajęcia "Chemia na wesoło – Ty też to potrafisz”, na których nie mogło zabraknąć dobrej zabawy. Powtarzaliśmy ulubione doświadczenie, wcześniej wybrane przez uczniów klas 3 a, b, c, d, e i f.

Oczywiście nie mogło być inaczej, jak tylko samodzielne zrobienie "SLIMA-GLUTKA”. Dodatkowo dziewczyny z 3A wykonały „Kolorową piramidę” z wody, cukru i barwników.

W tym samym dniu nastąpiło również PODSUMOWANIE zajęć „Chemia na wesoło – Ty też to potrafisz”.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i probówkę – symbol każdego chemika. W całym roku szkolnym w zajęciach wzięło udział 85 uczniów ze wszystkich trzecich klas. Najlepszą frekfencję odnotowała klasa 3A – 24 uczniów (cała klasa). WIELKIE BRAWA!!!!!!!!!!

Jako organizatorka i prowadząca zajęcia "Chemia na wesoło – Ty też to potrafisz” pragnę podziękować wszystkim uczniom biorącym udział w zajęciach, a rodzicom za wkład i zaangażowanie.