Wycieczka klasy 3d i 3f

7 czerwca klasy 3d i 3f wyruszyły na klasową wycieczkę do Łańcuta i do Rzeszowa.

W Łańcucie uczniowie pod opieką przewodników zwiedzali zamek, który jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Dzieci z zachwytem podziwiały sale pałacowe, kolekcję malarstwa, rzeźby, porcelanę, meble i kryształowe żyrandole.

Następnie wędrując alejkami starego, malowniczego parku uczestnicy wycieczki udali się do powozowni, gdzie obejrzeli kolekcję powozów konnych.

Po zakupieniu pamiątek wycieczkowicze pojechali do Centrum Zabaw „Kolorado” w Rzeszowie. Tam z ogromną radością oddali się energetycznemu szaleństwu, pokonując tory przeszkód i różne labirynty. Niczym akrobaci chłopcy i dziewczynki „zawieszali” się na drabinkach i linach.

Po doskonałej zabawie i posiłku grupa wycieczkowa powróciła do Sanoka zadowolona, choć nieco zmęczona.