Laureaci Międzyszkolnego Konkursu "Zimowe fantazje”

Z dumą informujemy, że trzecioklasiści z naszej szkoły zajęli 2 miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie "Zimowe fantazje” objętym honorowym patronatem przez Burmistrza miasta Sanoka Tadeusza Pióro który odbył się 6 marca 2018r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Sanoku.

Reprezentanci trzecich klas pod opieką p. Aliny Statkiewicz, która pełniła także rolę jurora dzielnie zmagali się z różnorodnymi zadaniami wykazując się umiejętnością pięknej recytacji wierszy o tematyce zimowej, znajomością reguł ortograficznych, zimowych dyscyplin sportowych, doskonałą pamięcią w czasie gry Memory, umiejętnością współpracy w zadaniach plastycznych, sportowych i intelektualnych związanych tematycznie z zimą.

W czasie konkursu panowała niezwykle miła i przyjazna atmosfera, która z pewnością przyczyniła się do spadku poziomu stresu wśród uczniów.

Naszą szkołę spośród sześciu sanockich szkół reprezentowali: Gabriel Tylka z kl. III c, Kamila Wolan kl. III e, Aleksandra Ropel kl. III f, Jakub Lisowski kl. III f.

Uczniów do konkursu przygotowywały panie: Ewa Bochnowska, Ewa Żywot i Alina Statkiewicz. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!!!!!