Historyczny medal naszych uczniów w narciarstwie biegowym!

Jak co roku na malowniczej trasie w Ustianowej rozegrano Finał Wojewódzki w narciarstwie biegowym. Po ubiegłorocznym świetnym wyniku i tym razem nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania. Szczególnie dziewczęta osiągnęły wynik niebywały, gdyż zdobyły historyczny medal (ulegając tylko utytułowanej NSS Ustrzyki Dolne) i sięgnęły po tytuł v-ce mistrzyń województwa!!!

Dodatkowo Amelia Jadczyszyn wywalczyła brązowy medal indywidualnie, budząc podziw i zachwyt organizatorów oraz sędziów! Drużyna chłopców pobiegła zaś na miarę swoich możliwości zajmując 7 miejsce, co z uwagi na rangę zawodów a także możliwości organizacyjne (wcześniejsze problemy ze śniegiem) należy uznać za dobry wynik.

Składy naszych reprezentacji:

Dziewczęta - Amelia Jadczyszyn, Julia Mandzelowska, Maja Wiejowska, Milena Fineczko, Oliwia Pawlus, Sabina Buczek.

Chłopcy - Mikołaj Gawlewicz, Szymon Krzanowski, Miłosz Kuczma, Olek Rajchel, Rafał Strzałka.

Opiekunowie: Dariusz Fineczko i Wiesław Broński - Uczeń.

Ps. Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Adama Wiejowskiego, który mimo choroby i nienajlepszego samopoczucia przygotował nam narty. Do późnych godzin nocnych, śledząc prognozy pogody jak wytrawny serwismen, dobrał odpowiednie smarowanie, aby każdy z naszych zawodników nie stał na straconej pozycji już na starcie, czując jednocześnie komfort biegania w tej pięknej dyscyplinie. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!